Gå til hovedindhold

Neoperl 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4"

NeoperlSanitetEAN: 5708550143721
Pris fra 85 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,86 kr 10. maj

Sammenlign priser på 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4"
85 kr
Til butik
350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" billede

Produktinformation

Neoperl grå PVC tilslutningsslange til koldt teknisk vand. Primært til brug i forbindelse med vaskemaskiner og lignende. Ikke godkendt til drikkevand. Data: Materiale: PVC og nylon Dim: 3/4" Længde: 350 cm Max. temperatur: 25 °C Inkl. 2 stk. pakning

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: gray
Størrelse: 350 cm
EAN: 5708550143721
Varenr.: 744791350
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
350cm 3/4" Slange til vaskemaskine plast
85,73 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
350 cm Slange til vaskemaskine plast
89 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange PVC 3/4", 3500 mm
91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Neoperl PVC tilslutningsslange 3/4", 3500 mm
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS85 kr85 krKøb
2EL-GROSSISTEN85,73 kr85,73 krKøb
3CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
4CompletVVS91 kr91 krKøb
5BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4"

PriceData har fulgt prisen på 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" i 174 dage. Laveste pris i perioden er 66,86 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 350 cm tilslutningsslange til vaskemaskine 3/4" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202685 kr
17. maj 202685,73 kr18,87 kr (28%)
10. maj 202666,86 kr19,59 kr (23%)
7. maj 202686,45 kr
6. maj 202687 kr
21. mar. 202686,45 kr
20. mar. 202687 kr
17. mar. 202686,45 kr
16. mar. 202687 kr
4. mar. 202686,45 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret