Gå til hovedindhold

Neoperl Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550380874
Pris fra 61,94 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47,06 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48,53 kr 10. maj

Sammenlign priser på Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm
61,94 kr
Til butik
Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm billede

Produktinformation

TilslutningsslangeDenne softpex tilslutningsslange er godkendt til koldt og varmtvandsinstallationer. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX og medvirker til en hurtigere og nemmere montage.Teknisk info:Dimension: M10 x 1/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5708550380874
Varenr.: 15843052650831
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Neoperl softpex tilslutningsslange M10 x 1/2", 400 mm
79 kr
Til butik
Neoperl softpex tilslutningsslange M10 x 1/2", 400 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange Denne softpex tilslutningsslange er godkendt til koldt og varmtvandsinstallationer. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX og medvirker til en hurtigere og nemmere montage. Teknisk info: Dimension: M10...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 400 mm
EAN: 5708550380874
Varenr.: 744606224
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
40 cm tilslutningsslange M10 x 1/2"
103 kr
Til butik
40 cm tilslutningsslange M10 x 1/2" billede

Produktinformation

PEX-slange (softpex) godkendt til koldt og varmtvands-installationer. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX, hvilket bl.a. gør montage nemmere og hurtigere. Data: Materiale: Softpex med rustfri stålflet Dimension: M10 x...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 400 mm
EAN: 5708550380874
Varenr.: 744606224
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange softpex M10 x 1/2", 400 mm
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN61,94 kr61,94 krKøb
2BilligVVS DK79 kr79 krKøb
3LavprisVVS103 kr103 krKøb
4CompletVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm

PriceData har fulgt prisen på Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 48,53 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 61,94 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Neoflex spx rustfri flet DN08 m10 lang x 1/2 l 400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202661,94 kr13,41 kr (28%)
10. maj 202648,53 kr2,82 kr (5%)
9. maj 202651,35 kr11,65 kr (18%)
7. maj 202663 kr2 kr (3%)
6. maj 202665 kr2 kr (3%)
21. mar. 202663 kr2 kr (3%)
20. mar. 202665 kr2 kr (3%)
17. mar. 202663 kr2 kr (3%)
16. mar. 202665 kr2 kr (3%)
5. mar. 202663 kr4 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret