Gå til hovedindhold

Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

NeoperlSanitetEAN: 5708550382489
Pris fra 45,29 krtil 68,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23,46 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,75 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45.29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spx Tilslutningsslange 3/8" X 10Mm 300Mm
45,29 kr
Til butik
Spx Tilslutningsslange 3/8" X 10Mm 300Mm billede

Produktinformation

Neoflex®SPX slange 10 mm skæring x 3/8" indvendig 300 mm koldt/varmt brugsvand Søgetermer: 0274074037 - 37620903001 - 744604213 - 5708550382489

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Plumbing
EAN: 5708550382489
Varenr.: 8014973993282
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NEOFLEX SPX tilslutningsslange, 3/8" x 10 mm - 300 mm, rustfri flet
57 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NEOPERL Neoflex®SPX slange 10 mm skæring x 3/8 indvendig 300 mm koldt/varmt brugsvand
66 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8
68,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk45,29 kr45,29 krKøb
2WATTOO.DK57 kr57 krKøb
3CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
4vvsfittings.dk68,75 kr68,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

PriceData har fulgt prisen på Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 41,75 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 45,29 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Neoperl Softpex tilslutningsslange 300 mm. 10 mm x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202645,29 kr20,71 kr (31%)
2. jun. 202666 kr20,71 kr (46%)
1. jun. 202645,29 kr11,71 kr (21%)
31. maj 202657 kr11,71 kr (26%)
20. maj 202645,29 kr11,71 kr (21%)
19. maj 202657 kr11,71 kr (26%)
26. apr. 202645,29 kr
14. apr. 202644,73 kr6,27 kr (12%)
13. apr. 202651 kr6,27 kr (14%)
2. apr. 202644,73 kr2,98 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret