Gå til hovedindhold

Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

NeoperlSanitetEAN: 5708550382274
Pris fra 51 krtil 84 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 12. maj

Sammenlign priser på Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8
51 kr
Til butik
Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 billede

Produktinformation

Tilslutningsslange godkendt til drikkevand. 1/2´´ ligeløbende omløber x 3/8´´ ligeløbende omløber. Godkendt til drikkevand Til varm og koldt vand Softpex Rustfri flet

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Armatur tilbehør og reservedele
EAN: 5708550382274
Varenr.: 67195
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NEOPERL Neoflex®SPX slange 3/8 indvendig x 1/2 indvendig 400 mm koldt/varmt brugsvand
60 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8
66,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
NEOFLEX tilslutningsslange, rustfri flet, ?" x " - 400 mm
84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk51 kr51 krKøb
2CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
3vvsfittings.dk66,25 kr66,25 krKøb
4WATTOO.DK84 kr84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8

PriceData har fulgt prisen på Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Neoperl Softpex tilslutningsslange. 400 mm. 1/2 L x 3/8 L. Rustfri flet. Koldt & varmt vand. NEOFLEXSPX DN8 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202651 kr5,87 kr (10%)
28. maj 202656,87 kr5,87 kr (12%)
25. maj 202651 kr5,87 kr (10%)
23. maj 202656,87 kr6,87 kr (14%)
12. maj 202650 kr6,87 kr (12%)
29. apr. 202656,87 kr6,87 kr (14%)
24. apr. 202650 kr6,16 kr (11%)
23. apr. 202656,16 kr6,16 kr (12%)
19. apr. 202650 kr6,16 kr (11%)
18. apr. 202656,16 kr6,16 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret