Gå til hovedindhold

Nedis Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout

NedisTastaturerEAN: 5412810403998
-14%Pris: 189 kr
1 forhandler
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout billede

Produktinformation

Oplev komfort og produktivitet på et helt nyt niveau med denne kombination af trådløst tastatur og mus fra Nedis. Du får et ryddeligt skrivebord og ingen filtrede kabler, da denne kombination ikke har en ledning – du får også en rækkevidde på op til 10 meter takket være USB Nano-modtageren. Ud over det kompakte design giver det også stor arbejdsfleksibilitet. Musen har 3 forskellige indstillinger for følsomhed, så du kan bruge den optimalt til enhver lejlighed. Sus gennem dokumenter og websider med lynhurtig rulning – og skriv stille og effektivt på tastaturet, der er i fuld størrelse. Med de 12 omhyggeligt udformede multimedietaster på det chokoladefarvede QWERTY-standardtastatur kan du ændre lydstyrken, starte din yndlingsmusik og bruge den til mange andre funktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Tastatur
Vægt: 0.75g
Artikel nr.: NDS-KBMCW100BKIT
EAN: 5412810403998
Varenr.: 88685

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout

PriceData har fulgt prisen på Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout i 183 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Mus og tastatur sæt | Trådløs | Mus og tastatur forbindelse: USB | 800 / 1200 / 1600 dpi | Justerbar DPI | QWERTY | IT layout de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026189 kr20 kr (10%)
17. mar. 2026209 kr50 kr (19%)
26. jan. 2026259 kr10 kr (4%)
8. dec. 2025269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret