Gå til hovedindhold

Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic

LogitechTastaturerEAN: 5099206063921
Pris fra 217 krtil 299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Pan Nordic
217 kr
Til butik
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Logitech MK235 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-007921
EAN: 5099206063921
Varenr.: 990089188
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic
232 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK235 Wireless Combo - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå
233 kr
Til butik
Logitech MK235 Wireless Combo - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, op til 36 / 12 måneders batterilevetid (tastatur / mus), nordisk layout Logitech Wireless Combo MK235. Mus og tastatur i fuld størrelse der er enkelt og holdbart og har en driftssikker trådløs forbindelse og udvidet batterilevetid - 3 år for tastaturet og 1 år for musen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-007921
EAN: 5099206063921
Varenr.: 2541988
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mk235 Trådløs Nordisk
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech trådlöst tangentbord och mus MK235
-15%253 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK235 - Pan Nordic
-30%259 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK235 - Pan Nordic
-28%279 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK235 Sæt med mus og tastatur Trådløs Pan Nordic
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK217 kr217 krKøb
2CS MEGASTORE DK232 kr271 krKøb
3Proshop DK233 kr272 krKøb
4Dustin DK249 kr335,25 krKøb
5Teknikproffset DK253 kr312 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Vivas DK279 kr348 krKøb
8Ultrashop299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic i 185 dage. Laveste pris i perioden er 196 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 235 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Logitech® | MK235 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026217 kr12 kr (5%)
20. mar. 2026229 kr33 kr (17%)
4. mar. 2026196 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026197 kr12 kr (6%)
2. mar. 2026209 kr5 kr (2%)
1. mar. 2026214 kr9 kr (4%)
28. feb. 2026223 kr16 kr (7%)
21. feb. 2026239 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026242 kr3 kr (1%)
11. feb. 2026239 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret