Gå til hovedindhold

Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite

LogitechTastaturerEAN: 5099206115712
Pris fra 398 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs
398 kr
Til butik
Logitech Pebble 2 Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs billede

Produktinformation

Logitech Pebble 2 Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth LE - tonalt hvidt

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012257
EAN: 5099206115712
Varenr.: 1001626650
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite
431 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Pebble 2 Combo Wireless Keyboard/Mouse - Tonal Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
440 kr
Til butik
Logitech Pebble 2 Combo Wireless Keyboard/Mouse - Tonal Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Pebble 2 K380S: Kontor, størrelse: TKL-type, batteri: 2 x AAA, batterilevetid 24 måneder, lav profil keycaps, medie knapper, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Pebble 2 M350S: kontormus, sensor med 400 - 4000 justerbar dpi, batteri: 1 x AAA, batterilevetid 24 måneder, lodret scroll hjul, kan bruges af både venstre og højrehåndet, Trådløs teknologi: Bluetooth Rækkevidde op til: 10m Kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS Software: Logi Options+ Farve: grafit - Trods det kedelige med Pebble Keys 2 K380s minimalistiske tastatur fremstillet med genbrugsplast . Dets minimalistiske, slanke design gør det lige så ikonisk som du er, og fuldt ud bærbart. Spring nemt mellem 3 enheder med Easy- Switch- knapperne, og arbejd hurtigere med Fn- genvejstaster såsom skærmbillede og søgning. Tilpas de 10 fn-genvejstaster med Logi Options+-appen Plastdele i Pebble Keys 2 K380s inkluderer certifceret genvundet plast fra forbrugsafald. Plast i grafttonet: 64 % genvundet plast fra forbrugsafald. Plast i hvid-, rosa-, sand-, og blåtonet: 49 % genvundet plast fra forbrugsafald.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012257
EAN: 5099206115712
Varenr.: 3187202
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Pebble 2 Combo (sort)
479 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK398 kr398 krKøb
2CS MEGASTORE DK431 kr470 krKøb
3Proshop DK440 kr479 krKøb
4Komplett DK479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite i 181 dage. Laveste pris i perioden er 337 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Logitech® | Pebble 2 Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - Bluetooth LE - Nordisk layout - Tonal-Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026398 kr27 kr (7%)
25. maj 2026371 kr28 kr (8%)
15. maj 2026343 kr6 kr (2%)
13. maj 2026349 kr6 kr (2%)
9. maj 2026343 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026337 kr10 kr (3%)
23. apr. 2026347 kr45 kr (11%)
9. apr. 2026392 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026395 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026397 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret