Gå til hovedindhold

MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX

MSIBundkortEAN: 4711377269995
Pris fra 1.669 krtil 2.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.645 kr 30. mar.

Sammenlign priser på MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1669 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO Z890-S WIFI ATX LGA1851 sokkel Intel Z890
1.669 kr
Til butik
MSI PRO Z890-S WIFI ATX LGA1851 sokkel Intel Z890 billede

Produktinformation

MSI PRO Z890-S WIFI - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - Z890 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 7E54-001R
EAN: 4711377269995
Varenr.: 1002556347
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX
1.850 kr
Til butik
MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, Intel LGA1851 socket, Intel Z890 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 4.0 type A & C (med ThunderBolt), skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x ThunderBolt 4, Realtek RTL8125D 2.5 Gigabit netværk (LAN), Intel WiFi 7 & Bluetooth 5.4, Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: PRO Z890-S WIFI
EAN: 4711377269995
Varenr.: 3303426
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO Z890-S WIFI ATX LGA1851 sokkel Intel Z890
1.989 kr
Til butik
MSI PRO Z890-S WIFI ATX LGA1851 sokkel Intel Z890 billede

Produktinformation

MSI PRO Z890-S WIFI ATX LGA1851 Motherboard Oplev kraften og stabiliteten med MSI PRO Z890-S WIFI, et avanceret ATX bundkort designet til Intel Z890-platformen. Dette bundkort er udstyret med LGA1851 sokkel, hvilket muliggør brugen af de nyeste Intel-proc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377269995
Varenr.: 82826
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort MSI PRO Z890-S WIFI - Intel Z890, LGA 1851, ATX
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort MSI PRO Z890-S WIFI - Intel Z890, LGA 1851, ATX
-9%2.019 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.669 kr1.669 krKøb
2Proshop DK1.850 kr1.850 krKøb
3Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
4Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
5Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.645 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.965 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.705 kr.

Den nuværende pris på 1.669 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for MSI PRO Z890-S WIFI Bundkort - Intel Z890 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.669 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.668 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.665 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.668 kr31 kr (2%)
25. maj 20261.699 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.697 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.699 kr6 kr (0%)
20. maj 20261.693 kr4 kr (0%)
19. maj 20261.697 kr11 kr (1%)
17. maj 20261.686 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret