Gå til hovedindhold

MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

MSIBundkortEAN: 4711377030991
Pris fra 710 krtil 879 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 642 kr 3. maj

Sammenlign priser på MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 710 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO B760M-P DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760
710 kr
Til butik
MSI PRO B760M-P DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760 billede

Produktinformation

MSI PRO B760M-P DDR4 - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: PRO B760M-P DDR4
EAN: 4711377030991
Varenr.: 1000959460
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX
731 kr
Til butik
MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR4-3200 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 8111H 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, MSI Mystic Light software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: PRO B760M-P DDR4
EAN: 4711377030991
Varenr.: 3173130
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - GEEKD.dk
835 kr
Til butik
MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at bygge dit drømme-setup uden at tømme kontoen? 🎮 MSI PRO B760M-P DDR4 bundkortet er det perfekte fundament for både gaming og produktivitet. Det er ideelt til dig, der vil opgradere til Intel 12. og 13. generation processorer mens du beholde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377030991
Varenr.: 46704548512080
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO B760M-P DDR4 Micro-ATX LGA1700 Intel B760
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK710 kr710 krKøb
2Proshop DK731 kr770 krKøb
3Geekd835 kr835 krKøb
4Ultrashop879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX i 183 dage. Laveste pris i perioden er 642 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 740 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 712 kr.

Den nuværende pris på 710 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for MSI PRO B760M-P DDR4 Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026710 kr8 kr (1%)
30. maj 2026718 kr7 kr (1%)
29. maj 2026711 kr10 kr (1%)
28. maj 2026701 kr10 kr (1%)
14. maj 2026691 kr1 kr (0%)
10. maj 2026690 kr43 kr (7%)
9. maj 2026647 kr5 kr (1%)
3. maj 2026642 kr1 kr (0%)
1. maj 2026643 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026644 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret