Gå til hovedindhold

ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

AsusBundkortEAN: 4711387014691
Pris fra 882 krtil 1.308 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 426 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 882 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Pro B760M-C-CSM Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760
882 kr
Til butik
ASUS Pro B760M-C-CSM Micro-ATX LGA1700 sokkel Intel B760 billede

Produktinformation

ASUS Pro B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1DX0-M1EAYC
EAN: 4711387014691
Varenr.: 1001664129
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRO B760M-C-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
919 kr
Til butik
ASUS PRO B760M-C-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280 / 22110), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1DX0-M1EAYC
EAN: 4711387014691
Varenr.: 3209045
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRO B760M-C-CSM (mATX, B760, LGA1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
1.019 kr
Til butik
ASUS PRO B760M-C-CSM (mATX, B760, LGA1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til en arbejdsstation der aldrig svigter? ASUS PRO B760M-C-CSM leverer enterprise-kvalitet uden enterprise-prisen. Dette bundkort fra Corporate Stable Model serien er designet til dig, der har brug for 24/7 stabilitet frem for RGB og overclocking. Pe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711387014691
Varenr.: 51247777513808
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Pro B760M-C-CSM - Intel B760, LGA 1700, micro ATX
-31%1.109 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Pro B760M-C-CSM - Intel B760, LGA 1700, micro ATX
-30%1.129 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asus Pro B760M-C-Csm Intel B760
1.279 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.308 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK882 kr882 krKøb
2Proshop DK919 kr958 krKøb
3Geekd1.019 kr1.019 krKøb
4Boligcenter DK1.109 kr1.109 krKøb
5Vivas DK1.129 kr1.208 krKøb
6Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.308 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 882 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.022 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 946 kr.

Den nuværende pris på 882 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ASUS B760M-C-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026882 kr1 kr (0%)
22. maj 2026883 kr1 kr (0%)
20. maj 2026882 kr66 kr (7%)
12. maj 2026948 kr20 kr (2%)
11. maj 2026928 kr46 kr (5%)
6. maj 2026882 kr66 kr (7%)
2. maj 2026948 kr66 kr (7%)
20. mar. 2026882 kr121 kr (12%)
5. mar. 20261.003 kr1 kr (0%)
1. mar. 20261.002 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret