Gå til hovedindhold

ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

AsusBundkortEAN: 4711387019610
Pris fra 1.231 krtil 1.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.125 kr 10. apr.

Sammenlign priser på ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1231 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.231 kr
Til butik
ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1700 socket, Intel B760 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280 / 22110), USB 3.2 Gen 1 type, skærm tilslutning: 2 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1 / 1 x VGA, Intel I219-V 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1DY0-M0EAYC
EAN: 4711387019610
Varenr.: 3180472
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Pro B760M-CT-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel B760
1.232 kr
Til butik
ASUS Pro B760M-CT-CSM Micro-ATX LGA1700 Intel B760 billede

Produktinformation

ASUS Pro B760M-CT-CSM - Bundkort - micro ATX - LGA1700 sokkel - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) - ASUS Corporate Stable Model (CSM)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1DY0-M0EAYC
EAN: 4711387019610
Varenr.: 1001117466
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRO B760M-CT-CSM (mATX, B760, LGA1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
1.249 kr
Til butik
ASUS PRO B760M-CT-CSM (mATX, B760, LGA1700, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Du kender ASUS-kvaliteten fra gaming-verdenen - nu får du den samme troværdighed til arbejds-PC'er og content creation. PRO B760M-CT-CSM leverer moderne DDR5-platform og Intel 14. gen support i kompakt micro ATX format, uden unødvendige features du

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711387019610
Varenr.: 51247762080080
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS Pro B760M-CT-CSM bundkort - Intel B760, LGA 1700, micro ATX
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS Pro B760M-CT-CSM bundkort - Intel B760, LGA 1700, micro ATX
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.231 kr1.231 krKøb
2CompuMail DK1.232 kr1.232 krKøb
3Geekd1.249 kr1.249 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.125 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 1.259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.177 kr.

Den nuværende pris på 1.231 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for ASUS PRO B760M-CT-CSM Bundkort - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.231 kr15 kr (1%)
29. maj 20261.216 kr16 kr (1%)
28. maj 20261.200 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.201 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.210 kr16 kr (1%)
25. maj 20261.226 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.229 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.239 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.247 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.248 kr39 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret