Gå til hovedindhold

MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

MSIBundkortEAN: 4711377286565
Pris fra 1.428 krtil 1.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.166,85 kr 5. mar.

Sammenlign priser på MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1428 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO B860M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.428 kr
Til butik
MSI PRO B860M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 7E42-002R
EAN: 4711377286565
Varenr.: 1002912460
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.569 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO B860M-A WIFI - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - B860 Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.623 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI PRO B860M-A WIFI - bundkort, Intel B860, LGA 1851, micro ATX
-6%1.699 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO B860M-A WIFI Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI PRO B860M-A WIFI - bundkort, Intel B860, LGA 1851, micro ATX
-5%1.719 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.428 kr1.428 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.569 kr1.569 krKøb
3Proshop DK1.623 kr1.623 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Ultrashop1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.153,9 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.553 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.409 kr.

Den nuværende pris på 1.428 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for MSI PRO B860M-A WIFI - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.428 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.429 kr4 kr (0%)
30. maj 20261.433 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.434 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.435 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.433 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.435 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.430 kr3 kr (0%)
17. maj 20261.433 kr11 kr (1%)
15. maj 20261.422 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret