Gå til hovedindhold

ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4711581490253
Pris fra 1.051 krtil 1.250 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 934 kr 17. apr.

Sammenlign priser på ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1051 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B860 Pro-A WiFi ATX S1851
1.051 kr
Til butik
ASRock B860 Pro-A WiFi ATX S1851 billede

Produktinformation

ASRock B860 Pro-A WiFi  - ATX - Socket LGA1851 - WiFi 6E - 4x DDR5 slots - HDMI 2.1 - DisplayPort 1.4 - Dragon RTL8125BG

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBRL-A0UAYZ
EAN: 4711581490253
Varenr.: 1002951777
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.071 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock B860 Pro-A WiFi ATX LGA1851
-15%1.099 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bundkort ASRock B860 Pro-A WiFi ATX LGA1851 billede

Produktinformation

ASRock B860 Pro-A WiFi - ATX - Socket LGA1851 - WiFi 6E - 4x DDR5 slots - HDMI 2.1 - DisplayPort 1.4 - Dragon RTL8125BGGenereltChipsættype: Intel B860Kompatible processorer: (understøtter Intel Core Ultra-processorer (Serie 2))Max antal processorer: 1Processor-socket: LGA1851 sokkelProdukttype: Bundkort - ATXUnderstøttet RAMBus Clock: 8666 MHz (O.C.)5600 MHz6800 MHz (O.C.)6533 MHz (O.C.)4800 MHz5600 MHz (O.C.)4400 MHzEgenskaber: Dobbelt kanal hukommelses arkitektur, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0Maks. størrelse: 256 GBRegistreret eller buffer: Ikke bufferetTeknologi: DDR5Understøttet RAM-integritetskon: Ikke-ECCAudioAudio codec: Realtek ALC897Overensstemmelsesstandarder: High Definition AudioType: HD Audio (8-kanaler)LANNetværk controller: Dragon RTL8125BGNetværks interfaces: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E)2.5 Gigabit EthernetBluetooth 5.3Ekspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 1 x CPU | 4 x DIMM 288-pins | 1 x PCIe 5.0 x16 | 1 x PCIe 4.0 x4 | 1 x M.2 socket (Key E, til trådløs modul) | 1 x M.2 socket (2230/2242/2260/2280 M.2 Key M åbning) | 2 x M.2 socket (2280 M.2 Key M-åbning)Grænseflade (lagring): SATA-600 -stikforbin...

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Vægt: 1.59g
EAN: 4711581490253
Varenr.: 1815300
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock B860 Pro-A WiFi ATX LGA1851
-15%1.119 kr
Før 1.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B860 Pro-A WiFi ATX S1851
1.219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B860 Pro-A WiFi Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - ATX
1.250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.051 kr1.051 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.071 kr1.071 krKøb
3Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.119 kr1.188 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
6Proshop DK1.250 kr1.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 1.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.049 kr.

Den nuværende pris på 1.051 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ASRock B860 Pro-A WiFi - Bundkort - ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB-C Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Wi-Fi 6E, 2.5 Gigabit LAN, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.051 kr19 kr (2%)
23. apr. 20261.032 kr24 kr (2%)
22. apr. 20261.008 kr74 kr (8%)
17. apr. 2026934 kr19 kr (2%)
10. apr. 2026953 kr21 kr (2%)
12. mar. 2026974 kr41 kr (4%)
23. jan. 20261.015 kr22 kr (2%)
22. jan. 20261.037 kr22 kr (2%)
8. jan. 20261.015 kr23 kr (2%)
7. jan. 20261.038 kr73 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret