Gå til hovedindhold

MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort

MSIComputerskærmeEAN: 4711377342193
Pris fra 2.502 krtil 3.219 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 717 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.498 kr 30. maj

Sammenlign priser på MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2502 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG 346CQRF X24 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C
2.502 kr
Til butik
MSI MPG 346CQRF X24 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C billede

Produktinformation

MSI MPG 346CQRF X24 - LED-skærm - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 UWQHD @ 240 Hz - Rapid VA - 400 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG 346CQRF X24
EAN: 4711377342193
Varenr.: 1003321198
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI 34" curved gamingskærm MAG 346CQRF X24
-20%2.790 kr
Før 3.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MPG 346CQRF X24 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C
3.219 kr
Til butik
MSI MPG 346CQRF X24 34 VA 3440 x 1440 (UltraWide) DisplayPort HDMI USB-C billede

Produktinformation

MSI MPG 346CQRF X24 34 VA 3440 x 1440 UltraWide Monitor Oplev en ny dimension af gaming og multitasking med MSI MPG 346CQRF X24, en imponerende 34-tommers UltraWide skærm med en opløsning på 3440 x 1440. Denne VA-skærm tilbyder dybe farver og brede synsvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711377342193
Varenr.: 127437

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.502 kr2.502 krKøb
2Komplett DK2.790 kr2.790 krKøb
3Ultrashop3.219 kr3.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort i 165 dage. Laveste pris i perioden er 2.498 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.670 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.154 kr.

Den nuværende pris på 2.502 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for MSI MPG 346CQRF X24 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel UltraWide Quad HD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.502 kr2 kr (0%)
31. maj 20262.500 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.498 kr34 kr (1%)
28. maj 20262.532 kr907 kr (26%)
27. maj 20263.439 kr736 kr (27%)
25. maj 20262.703 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.702 kr5 kr (0%)
23. maj 20262.697 kr10 kr (0%)
22. maj 20262.707 kr3 kr (0%)
20. maj 20262.704 kr786 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret