Gå til hovedindhold

MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz

MSIComputerskærmeEAN: 4711377250719
Pris fra 7.092 krtil 9.490 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 2.398 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.990 kr 3. maj

Sammenlign priser på MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7092 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz
7.092 kr
Til butik
MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz billede

Produktinformation

MSI MPG 321CURX QD-OLED - OLED-monitor - kurvet - 32" (31.5" til at se) - 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: MPG 321CURX QD-OLED
EAN: 4711377250719
Varenr.: 1003082325
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
MSI 32" 4K curved gamingskærm 321CURX
9.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.092 kr7.092 krKøb
2Komplett DK9.490 kr9.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.990 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 8.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.511 kr.

Den nuværende pris på 7.092 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5" 3840 x 2160 (4K) DisplayPort HDMI 240 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267.092 kr1.102 kr (18%)
3. maj 20265.990 kr711 kr (11%)
30. apr. 20266.701 kr11 kr (0%)
28. apr. 20266.712 kr285 kr (4%)
26. apr. 20266.997 kr17 kr (0%)
25. apr. 20266.980 kr22 kr (0%)
24. apr. 20267.002 kr2 kr (0%)
22. apr. 20267.004 kr9 kr (0%)
18. apr. 20267.013 kr118 kr (2%)
17. apr. 20266.895 kr117 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret