Gå til hovedindhold

MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort

MSIComputerskærmeEAN: 4711377157698
Pris fra 5.447,31 krtil 7.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.841,69 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.910 kr 13. maj

Sammenlign priser på MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5447.31 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort
5.447,31 kr
Til butik
MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Farve: 3
Artikel nr.: MPG 321URX QD-OLED
EAN: 4711377157698
Varenr.: 20647306
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MPG 321URX QD-OLED 31.5" 3820 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Pivot Skærm
6.168 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm MSI MPG 321URX QD‑OLED 31,5" 4K 240 Hz USB‑C
-22%6.899 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm MSI MPG 321URX QD‑OLED 31,5" 4K 240 Hz USB‑C billede

Produktinformation

MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5" - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sortGenereltDiagonal størrelse: 31.5"Dimensioner (B x D x H): 71.8 cm x 24.2 cm x 48.3 cm - med standerEgenskaber: Delbilledebilledopdelingkølesystem uden blæserAdaptive-Sync teknologirammeløst kantdesignDelta E<2 kalibreringMSI Mystic LightHDR 400 True Black5-vejsjoystickVESA DisplayHDRVariabel genindlæsningshastighed (VRR)konsoltilstandEnergiklasse: Klasse GEnergiklasse (HDR): Klasse GFarve: Metallisk sortFarve support: 1,074 milliarder farver (10-bit)Farvespektrum: 99% DCI-P3138% sRGB97% Adobe RGBFormatforhold: 16:9HDR-certificering: DisplayHDR 400 True BlackIndbygget udstyr: USB 2.0 hubKontrastforhold: 1500000:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 240.39 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 1000 cd/m²Pixel Pitch: 0.1814 mmResponstid: 0,03 ms (grå-til-grå)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: OLED-monitor / Quantum Dot OLEDStandard opløsning: 4K 3820 x 2160 ved 240 HzVandret opdateringshastighed: 104.88 - 565.44 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 9.6 kgForbinde...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme
Vægt: 13g
EAN: 4711377157698
Varenr.: 2003489
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm MSI MPG 321URX QD‑OLED 31,5" 4K 240 Hz USB‑C
-22%6.919 kr
Før 8.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MPG 321URX QD-OLED 31.5 3820 x 2160 HDMI DisplayPort USB-C 240Hz Pivot Skærm
7.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK5.447,31 kr5.447,31 krKøb
2CompuMail DK6.168 kr6.168 krKøb
3Boligcenter DK6.899 kr6.899 krKøb
4Vivas DK6.919 kr6.969 krKøb
5Ultrashop7.289 kr7.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort i 155 dage. Laveste pris i perioden er 4.910 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 8.213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.605 kr.

Den nuværende pris på 5.447,31 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for MSI MPG 321URX QD-OLED - OLED-monitor - 31.5 - 3820 x 2160 4K @ 240 Hz - 1000 cd/m² - 1500000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - metallisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.447,31 kr135,69 kr (2%)
1. jun. 20265.583 kr6 kr (0%)
30. maj 20265.577 kr6 kr (0%)
28. maj 20265.583 kr16 kr (0%)
25. maj 20265.567 kr10 kr (0%)
23. maj 20265.557 kr20 kr (0%)
22. maj 20265.577 kr235 kr (4%)
21. maj 20265.342 kr221 kr (4%)
18. maj 20265.563 kr355 kr (7%)
14. maj 20265.208 kr298 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret