Gå til hovedindhold

MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377233194
Pris fra 800 krtil 1.059 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 259 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 778 kr 26. maj

Sammenlign priser på MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 800 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID I240 - CPU Vandkøling
800 kr
Til butik
MSI MAG CORELIQUID I240 - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

Processors flydende kølesystem, Radiatorstørrelse: 240 mm, (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5), kobber, 120 mm, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: MAG CORELIQUID I240 WHITE
EAN: 4711377233194
Varenr.: 3301585
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID I240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
853 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG CoreLiquid I240 CPU vandkøler 240 mm - hvid, ARGB
-3%959 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG CoreLiquid I240 CPU vandkøler 240 mm - hvid, ARGB billede

Produktinformation

MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm - hvidGenereltBredde: 27.7 cmDybde: 11.92 cmFarve: HvidHøjde: 2.7 cmPakke Indhold: Termisk pasteProduktmateriale: EPDM-gummiProdukttype: Processors flydende kølesystemVarmeafleder & blæserAntal blæsere: 2Blæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Loop dynamic bearingBlæser-højde: 25 mmEgenskaber: Micro Channel TechnologyPWM-kontrolARGB fansMSI Mystic Light Sync kompatibelARGB Gen 23400 RPM pumpeblæserhastigheddesign med dobbelt uendelig spejl-pumpekappumpe MTTF 50.000 timerUNI beslagnylon-braided EPDM slangerDIY venligEZKompatibel med: LGA1156 SocketLGA1155 SocketLGA1150 SocketLGA1151 SocketSocket AM4LGA1200 SocketLGA1700 SocketSocket AM5Luftstrøm: 70,7 cfmMateriale til varmeafleder: KobberRadiatormål: 277 mm x 119.2 mm x 27 mmRadiatormateriale: AluminiumRated Strøm: 0.2 AStik: 4 pin PWM + 3 pin ARGB-stikStrømforbrug: 2.4 WDiverseMonteringspakke: InkluderetMTBF (forventet tid m...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU vandkølere
Vægt: 2g
EAN: 4711377233194
Varenr.: 2010419
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG CoreLiquid I240 CPU vandkøler 240 mm - hvid, ARGB
-3%979 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID I240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK800 kr839 krKøb
2CompuMail DK853 kr853 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.048 krKøb
5Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 778 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 882 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 847 kr.

Den nuværende pris på 800 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for MSI MAG CoreLiquid I240 - hvid 240 mm AIO CPU-vandkøler med 2×120 mm ARGB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026800 kr22 kr (3%)
26. maj 2026778 kr75 kr (9%)
22. maj 2026853 kr75 kr (10%)
21. maj 2026778 kr75 kr (9%)
20. maj 2026853 kr29 kr (4%)
19. maj 2026824 kr29 kr (3%)
18. maj 2026853 kr29 kr (4%)
17. maj 2026824 kr29 kr (3%)
12. maj 2026853 kr63 kr (8%)
11. maj 2026790 kr63 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret