Gå til hovedindhold

MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377257305
Pris fra 429 krtil 779 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A15 240 - CPU Vandkøling
-25%429 kr
Før 574 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG CORELIQUID A15 240 - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, støjniveau: / max 20 dBA (pumpe), køler RPM: 500 - 2050 ± 10%, køler CFM: max 64.89, PWM styret, 240mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 306-7ZWAA11-L80
EAN: 4711377257305
Varenr.: 3416252
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm
578 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID A15 240 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG CoreLiquid A15 240 vandkøling - 2x120 mm ARGB, sort
-8%739 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG CoreLiquid A15 240 vandkøling - 2x120 mm ARGB, sort
-7%759 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID A15 240 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK429 kr468 krKøb
2CS MEGASTORE DK578 kr617 krKøb
3CompuMail DK629 kr629 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr828 krKøb
6Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm i 186 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 674 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 627 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A15 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - kobberbase - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026429 kr145 kr (25%)
22. maj 2026574 kr54 kr (9%)
18. maj 2026628 kr1 kr (0%)
17. maj 2026629 kr1 kr (0%)
12. maj 2026628 kr1 kr (0%)
11. maj 2026629 kr1 kr (0%)
6. maj 2026628 kr34 kr (6%)
2. maj 2026594 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026598 kr31 kr (5%)
28. apr. 2026629 kr31 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret