Gå til hovedindhold

MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377257312
Pris fra 529 krtil 1.159 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 630 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A15 360 - CPU Vandkøling
-33%529 kr
Før 788 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG CORELIQUID A15 360 - CPU Vandkøling billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, støjniveau: / max 20 dBA (pumpe), køler RPM: 500 - 2050 ± 10%, køler CFM: max 64.89, PWM styret, 360mm radiator med 2 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: MAG CORELIQUID A15 360
EAN: 4711377257312
Varenr.: 3416251
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID A15 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
787 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort
-5%1.139 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort billede

Produktinformation

Effektiv AIO vandkøling til gaming og kraftige pc‑bygMSI MAG CoreLiquid A15 360 er en all‑in‑one vandkøler designet til stabil CPU‑køling med stil. Den 360 mm radiator i aluminium kombineret med tre 120 mm blæsere leverer pålidelig luftstrøm, mens den flerfarvede belysning giver et markant look i dit kabinet. Vandblokken i kobber sikrer effektiv varmeoverførsel til bundkortets processor, og støjsvag pumpe med 3‑pin + 4‑pin tilslutning gør opsætningen enkel.Til moderne sokler og fleksibel styringKøleren understøtter populære sokler som LGA 1851, LGA 1700, AM5 og AM4, så du er dækket på tværs af både Intel og AMD. PWM‑understøttelse giver præcis regulering af blæserhastigheden fra 500 til 2.050 RPM med op til 64,89 cfm luftflow. Den adresserbare, flerfarvede LED‑belysning lader dig matche resten af dit setup.Type: All‑in‑one vandkølerFarve: Sort med flerfarvet belysningUnderstøttede sokler: LGA 1851, LGA 1700, AM5, AM4Radiator: Aluminium, 39,4 × 12 × 2,72 cm (B × D × H)Vandblok: Kobber, 7,5 × 7,12 × 6,95 cm (H × B × D)Blæsere: 3 × 120 × 120 × 25 mm, rifle‑lejeHastighed blæsere: 500–2.050 RPMMaks. luftstrøm: 64,89 cfmPWM: JaMTTF blæsere: 40.000 timerPumpehastighed: 3.400 RPM, 20 dBPumpeforbrug/spænding: 2,52 W / 5 V (210 mA)Blæserforbrug/spænding: 1,68 W / 5 V (0,14 A)Stik: Blæser 3‑pin, pumpe 3‑pin + 4‑pinKabellængde: 0,6 mAntal i pakken: 1Skruer medfølger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Computer køling
Vægt: 3.34g
EAN: 4711377257312
Varenr.: 2121336
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort
-5%1.159 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK529 kr568 krKøb
2CompuMail DK787 kr787 krKøb
3Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
4Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 787 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for MSI MAG CoreLiquid A15 360 - AIO vandkøler 360 mm, 3×120 mm ARGB - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026529 kr256 kr (33%)
20. maj 2026785 kr1 kr (0%)
15. maj 2026784 kr1 kr (0%)
14. maj 2026783 kr38 kr (5%)
8. maj 2026745 kr5 kr (1%)
7. maj 2026750 kr2 kr (0%)
3. maj 2026748 kr4 kr (1%)
2. maj 2026752 kr3 kr (0%)
1. maj 2026749 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026748 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret