Gå til hovedindhold

MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377273763
Pris fra 499 krtil 649 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 425 kr 1. maj

Sammenlign priser på MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Køler
499 kr
Til butik
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Køler billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Gaming PC Køling
EAN: 4711377273763
Varenr.: 145479
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID A13 240 kølesystem 1-pack Sort 120 mm
504 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A13 240 - CPU Vandkøling
609 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling til CPU - MSI MAG Coreliquid A13 240, 240 mm, sort
-6%629 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID A13 240 kølesystem 1-pack Sort 120 mm
629 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling til CPU - MSI MAG Coreliquid A13 240, 240 mm, sort
-6%649 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Shark Gaming DK499 kr499 krKøb
2CompuMail DK504 kr504 krKøb
3CS MEGASTORE DK549 kr588 krKøb
4Proshop DK609 kr648 krKøb
5Boligcenter DK629 kr629 krKøb
6Ultrashop629 kr629 krKøb
7Vivas DK649 kr728 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 425 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 583 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 497 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A13 240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - kobber - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026499 kr10 kr (2%)
9. maj 2026489 kr41 kr (9%)
8. maj 2026448 kr1 kr (0%)
6. maj 2026447 kr13 kr (3%)
5. maj 2026434 kr9 kr (2%)
1. maj 2026425 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026435 kr10 kr (2%)
25. apr. 2026425 kr22 kr (5%)
24. apr. 2026447 kr4 kr (1%)
23. apr. 2026443 kr56 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret