Gå til hovedindhold

MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377276672
Pris fra 499 krtil 689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 2. apr.

Sammenlign priser på MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A13 240 White Køler
499 kr
Til butik
MSI MAG CORELIQUID A13 240 White Køler billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Gaming PC Køling
EAN: 4711377276672
Varenr.: 162135
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
502 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID A13 240 - CPU Vandkøling
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
629 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling 240 mm - MSI MAG Coreliquid A13 240 White
-3%669 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling 240 mm - MSI MAG Coreliquid A13 240 White
-3%689 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Shark Gaming DK499 kr499 krKøb
2CompuMail DK502 kr502 krKøb
3Proshop DK609 kr648 krKøb
4Ultrashop629 kr629 krKøb
5Boligcenter DK669 kr669 krKøb
6Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm i 94 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 480 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID A13 240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026499 kr46 kr (10%)
2. apr. 2026453 kr26 kr (5%)
30. mar. 2026479 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026482 kr3 kr (1%)
26. mar. 2026479 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026480 kr19 kr (4%)
11. mar. 2026499 kr25 kr (5%)
6. mar. 2026474 kr5 kr (1%)
5. mar. 2026479 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026480 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret