Gå til hovedindhold

MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

MSIEAN: 4711377397100
Pris fra 1.573 krtil 1.879 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 306 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1573 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
1.573 kr
Til butik
MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: CUBI 5 1M-441BEU
EAN: 4711377397100
Varenr.: 25104710
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Cubi 5 1M-441BEU 0,6L størrelse PC 100U 100U Intel Core i3 Intel Core i3 No-OS
1.574 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Cubi 5 1M-441BEU mini PC barebone - Intel Core 3 100U, Thunderbolt 4, Wi‑Fi 6E
-36%1.799 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI Cubi 5 1M-441BEU mini PC barebone - Intel Core 3 100U, Thunderbolt 4, Wi‑Fi 6E billede

Produktinformation

MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit EthernetGenereltEmbedded Security: Firmware Trusted Platform Module (TPM) Security ChipProduktmodel: Mini PCType: PC bareboneProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 6-coreClock-frekvens: 1.2 GHz (P-kerne) / 900 MHz (E-kerne)CPU: Intel Core 3 (Serie 1) 100UMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.7 GHz (P-kerne) / 3.3 GHz (E-kerne)Processor, hovedegenskaber: Intel Smart CacheCachehukommelseCache pr. processor: 10 MBInstalleret størrelse: 10 MBRAMHoldere: 2 (Total) / 2 (ubrugt)Installeret størrelse: 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.)Model: SO DIMM 262-PINTeknologi: DDR5 SDRAMHarddiskType: Ingen HDDOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor: Intel GraphicsVideo-interfaces: HDMIDisplayPortUSB-CNetværk

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.57g
EAN: 4711377397100
Varenr.: 2165706
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Cubi 5 1M-441BEU mini PC barebone - Intel Core 3 100U, Thunderbolt 4, Wi‑Fi 6E
-35%1.819 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI Cubi 5 1M-441BEU 0,6L størrelse PC 100U 100U Intel Core i3 Intel Core i3 No-OS
1.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.573 kr1.573 krKøb
2CompuMail DK1.574 kr1.574 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
5Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet i 83 dage. Laveste pris i perioden er 1.573 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 2.414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.120 kr.

Den nuværende pris på 1.573 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 441BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.573 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.574 kr460 kr (23%)
8. maj 20262.034 kr13 kr (1%)
6. maj 20262.021 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.022 kr1 kr (0%)
29. apr. 20262.023 kr24 kr (1%)
25. apr. 20262.047 kr5 kr (0%)
24. apr. 20262.042 kr8 kr (0%)
22. apr. 20262.050 kr1 kr (0%)
18. apr. 20262.049 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret