Gå til hovedindhold

MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

MSIEAN: 4711377397056
Pris fra 3.673 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 546 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.249 kr 30. apr.

Sammenlign priser på MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3673 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort
3.673 kr
Til butik
MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Stationær
Farve: 1
Artikel nr.: CUBI 5 1M-437BEU
EAN: 4711377397056
Varenr.: 25104706
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI CUBI 5 1M 437BEU Mini PC Core 7 150U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
3.674 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Cubi 5 1M-437BEU mini PC barebone - 0,6 l, Intel Core 7 150U, sort
-7%4.199 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI Cubi 5 1M-437BEU mini PC barebone - 0,6 l, Intel Core 7 150U, sort billede

Produktinformation

MSI Cubi 5 1M-437BEU. Kabinettype: 0,6L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. Bundkort chipsæt: Intel® SoC. Antal hukommelsesstik: 2, Maksimal intern hukommelse: 64 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 1. Wi-Fi-standarder: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth-version: 5.3. Kølingstype: Passiv. Strømforsyning: 65 WProcessorBasisfrekvens af effektiv kerne: 1,2 GHzBasisfrekvens af performancekerne: 1,8 GHzEffektiv kerne maksimal turbofrekvens: 4 GHzEffektive kerner: 8Indbygget processer: JaPerformance-kerner: 2Processor boost frekvens: 5,4 GHzProcessor cache type: Smart cacheProcessor-cache: 12 MBProcessorgeneration: Intel Core (Series 1)Processorkerner: 10Processormodel: 150UProcessorproducent: IntelProcessorserie: Intel Core 7Processortråde: 12Ydelseskerne maksimal turbofrekvens: 5,4 GHzHukommelseAntal hukommelsesstik: 2Hukommelses slots type: SO-DIMMMaksimal intern hukommelse: 64 GBLagringIndbygget kortlæser: IngenUnderstøttede lagerdisk størrelser: 2.5,M.2Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSDGrafikGrafikadapter familie: IntelOn-board grafikkort: JaOn-board grafi...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.58g
EAN: 4711377397056
Varenr.: 2107045
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Cubi 5 1M-437BEU mini PC barebone - 0,6 l, Intel Core 7 150U, sort
-7%4.219 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.673 kr3.673 krKøb
2CompuMail DK3.674 kr3.674 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr4.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort

PriceData har fulgt prisen på MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort i 110 dage. Laveste pris i perioden er 3.249 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 4.463 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.909 kr.

Den nuværende pris på 3.673 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 437BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 7 150U / op til 5.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20263.673 kr1 kr (0%)
2. maj 20263.674 kr425 kr (13%)
30. apr. 20263.249 kr425 kr (12%)
31. mar. 20263.674 kr789 kr (18%)
26. mar. 20264.463 kr789 kr (21%)
14. mar. 20263.674 kr270 kr (7%)
13. mar. 20263.944 kr7 kr (0%)
12. mar. 20263.937 kr9 kr (0%)
11. mar. 20263.928 kr2 kr (0%)
8. mar. 20263.930 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret