Gå til hovedindhold

MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

MSIEAN: 4711377397063
Pris fra 2.952 krtil 3.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.328 kr 26. maj

Sammenlign priser på MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2952 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
2.952 kr
Til butik
MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: CUBI 5 1M-438BEU
EAN: 4711377397063
Varenr.: 25104707
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI CUBI 5 1M 438BEU Mini PC Core 5 120U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
2.953 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Cubi 5 1M-438BEU mini pc barebone - 0,6 l, Intel Core 5 120U, sort
-8%3.299 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MSI Cubi 5 1M-438BEU mini pc barebone - 0,6 l, Intel Core 5 120U, sort billede

Produktinformation

MSI Cubi 5 1M-438BEU. Kabinettype: 0,6L størrelse PC, Produkttype: Mini PC barebone. Bundkort chipsæt: Intel® SoC. Antal hukommelsesstik: 2, Maksimal intern hukommelse: 64 GB. Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSD. Ethernet LAN-porte (RJ-45): 1. Wi-Fi-standarder: Wi-Fi 6E (802.11ax), Bluetooth-version: 5.3. Kølingstype: Passiv. Strømforsyning: 65 WProcessorBasisfrekvens af effektiv kerne: 0,9 GHzBasisfrekvens af performancekerne: 1,4 GHzEffektiv kerne maksimal turbofrekvens: 3,8 GHzEffektive kerner: 8Indbygget processer: JaPerformance-kerner: 2Processor boost frekvens: 5 GHzProcessor cache type: Smart cacheProcessor-cache: 12 MBProcessorgeneration: Intel Core (Series 1)Processorkerner: 10Processormodel: 120UProcessorproducent: IntelProcessorserie: Intel Core 5Processortråde: 12Ydelseskerne maksimal turbofrekvens: 5 GHzHukommelseAntal hukommelsesstik: 2Hukommelses slots type: SO-DIMMMaksimal intern hukommelse: 64 GBLagringIndbygget kortlæser: IngenUnderstøttede lagerdisk størrelser: 2.5,M.2Understøttet datalagringsdrev typer: HDD & SSDGrafikGrafikadapter familie: IntelOn-board grafikkort: JaOn-board grafikk...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.6g
EAN: 4711377397063
Varenr.: 2107044
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Cubi 5 1M-438BEU mini pc barebone - 0,6 l, Intel Core 5 120U, sort
-8%3.319 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.952 kr2.952 krKøb
2CompuMail DK2.953 kr2.953 krKøb
3Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
4Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet i 110 dage. Laveste pris i perioden er 2.328 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 3.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.996 kr.

Den nuværende pris på 2.952 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 438BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.952 kr624 kr (27%)
26. maj 20262.328 kr624 kr (21%)
25. maj 20262.952 kr623 kr (27%)
21. maj 20262.329 kr623 kr (21%)
17. maj 20262.952 kr623 kr (27%)
14. maj 20262.329 kr623 kr (21%)
13. maj 20262.952 kr623 kr (27%)
10. maj 20262.329 kr624 kr (21%)
3. maj 20262.953 kr101,71 kr (4%)
2. maj 20262.851,29 kr374,29 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret