Gå til hovedindhold

MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig

MSIEAN: 4711377397094
Pris fra 1.821 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.098 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1821 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig
1.821 kr
Til butik
MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: CUBI 5 1M-440BEU
EAN: 4711377397094
Varenr.: 25104709
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 440BEU
1.821 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI CUBI 5 1M 440BEU Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel Graphics No-OS
2.559 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI Cubi 5 1M-440BEU mini PC barebone - 0,6 l, Intel Core 3 100U, sort
-3%2.899 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI Cubi 5 1M-440BEU mini PC barebone - 0,6 l, Intel Core 3 100U, sort
-3%2.919 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.821 kr1.821 krKøb
2Proshop DK1.821 kr1.821 krKøb
3CompuMail DK2.559 kr2.559 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig

PriceData har fulgt prisen på MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig i 110 dage. Laveste pris i perioden er 1.821 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.449 kr.

Den nuværende pris på 1.821 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 440BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.821 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.822 kr228 kr (11%)
30. apr. 20262.050 kr2 kr (0%)
23. apr. 20262.052 kr1 kr (0%)
22. apr. 20262.051 kr1 kr (0%)
20. apr. 20262.052 kr497 kr (19%)
19. apr. 20262.549 kr2 kr (0%)
18. apr. 20262.551 kr1 kr (0%)
17. apr. 20262.552 kr1 kr (0%)
16. apr. 20262.553 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret