Gå til hovedindhold

MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

MSIEAN: 4711377397070
Pris fra 2.440 krtil 2.882,59 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 442,59 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.426 kr 13. maj

Sammenlign priser på MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2440 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI Cubi 5 1M-439BEU Intel Core 5 120U 0,6L størrelse PC Mini PC Hvid
2.440 kr
Til butik
MSI Cubi 5 1M-439BEU Intel Core 5 120U 0,6L størrelse PC Mini PC Hvid billede

Produktinformation

MSI Cubi 5 1M-439BEU. Processorserie: Intel Core 5, Processormodel: 120U. On-board grafikkort, model: Intel Graphics. Wi-Fi. Strømforsyning: 65 W. Kabinettype: 0,6L størrelse PC. Produkttype: Mini PC. Vægt: 590 g. Produktfarve: Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: CUBI 5 1M-439BEU
EAN: 4711377397070
Varenr.: 1003674416
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
2.882,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.440 kr2.440 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.882,59 kr2.882,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet i 35 dage. Laveste pris i perioden er 2.426 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 3.226 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.635 kr.

Den nuværende pris på 2.440 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for MSI CUBI 5 1M 439BEU - Barebone - mini PC 1 x Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 0 GB - Intel Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.440 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.437 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.441 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.440 kr13 kr (1%)
22. maj 20262.427 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.426 kr21 kr (1%)
11. maj 20262.447 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.448 kr778 kr (24%)
8. maj 20263.226 kr8 kr (0%)
7. maj 20263.218 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret