Gå til hovedindhold

MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

MSIBundkortEAN: 4711377365284
Pris fra 1.772 krtil 2.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 347 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.631 kr 13. mar.

Sammenlign priser på MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1772 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ ATX Socket AM5 AMD B850
1.772 kr
Til butik
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ ATX Socket AM5 AMD B850 billede

Produktinformation

MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 7E75-001R
EAN: 4711377365284
Varenr.: 1003450177
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ Bundkort - AMD B850 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
1.869 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.907 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort MSI B850 Gaming Plus WiFi PZ - AM5, DDR5, Wi‑Fi 7
2.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort MSI B850 Gaming Plus WiFi PZ - AM5, DDR5, Wi‑Fi 7
2.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.772 kr1.772 krKøb
2Proshop DK1.869 kr1.869 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.907 kr1.907 krKøb
4Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
5Vivas DK2.119 kr2.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.617 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 1.984 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.824 kr.

Den nuværende pris på 1.772 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for MSI B850 GAMING PLUS WIFI PZ - Bundkort - ATX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 20261.772 kr65 kr (4%)
30. mar. 20261.837 kr66 kr (3%)
25. mar. 20261.903 kr25 kr (1%)
23. mar. 20261.878 kr25 kr (1%)
22. mar. 20261.903 kr25 kr (1%)
21. mar. 20261.878 kr25 kr (1%)
14. mar. 20261.903 kr272 kr (17%)
13. mar. 20261.631 kr272 kr (14%)
23. feb. 20261.903 kr15 kr (1%)
21. feb. 20261.888 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret