Gå til hovedindhold

Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA

MontechEAN: 4710562741285
Pris fra 149 krtil 233 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 21. maj

Sammenlign priser på Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA
149 kr
Til butik
Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 27.9 dBa, lufttryk max 90.5 CFM, max statisk luftryk 2.9 mmH2O, omdrejningshastighed: 600 - 1600 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Hydro Dynamic Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: sort med RGB. - Omvendt blæserdesign for visuelt forbedrede lyseffekter til brug med luftindtag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: RX140 PWM BK
EAN: 4710562741285
Varenr.: 3221736
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech RX140 PWM 1-pack Sort 140 mm
153 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Montech RX140 PWM Black - 140mm ARGB Reverse Kabinet Blæser - GEEKD.dk
-32%233 kr
Før 343 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Montech RX140 PWM Black - 140mm ARGB Reverse Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev Optimal Luftstrøm og Spektakulær Belysning med Montech RX140 PWM Black - 140mm ARGB Reverse! Montech RX140 PWM Black er den ultimative løsning til effektiv køling og imponerende belysning i din pc. Med sit innovative omvendte design og avancerede AR...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4710562741285
Varenr.: 48621607223632

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2CompuMail DK153 kr153 krKøb
3Geekd233 kr233 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA

PriceData har fulgt prisen på Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Montech RX140 PWM BK - Reverse - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026149 kr1 kr (1%)
21. maj 2026148 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026149 kr84 kr (36%)
1. feb. 2026233 kr6 kr (3%)
28. jan. 2026239 kr2 kr (1%)
26. jan. 2026237 kr24 kr (11%)
24. jan. 2026213 kr22 kr (12%)
22. jan. 2026191 kr20 kr (12%)
20. jan. 2026171 kr18 kr (12%)
19. jan. 2026153 kr23 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret