Gå til hovedindhold

Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA

Pris fra 59 krtil 122 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA
-40%59 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 27 dBa, lufttryk max 59 CFM, max statisk luftryk 1.8 mmH2O, omdrejningshastighed: 800 - 1600 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Hydro Dynamic Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: hvid med RGB. - Omvendt blæserdesign for visuelt forbedrede lyseffekter til brug med luftindtag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: RX120 PWM WH
EAN: 4710562748949
Varenr.: 3221735
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Montech RX120 PWM White - reverse fan Kabinet Blæser - GEEKD.dk
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Montech RX120 PWM White - reverse fan Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Optimeret Luftstrøm og Stilfuldt Design med Montech RX120 PWM White - Reverse Fan! Montech RX120 PWM White er din nøgle til effektiv køling og æstetisk appel i din pc. Med sit innovative omvendte design og elegante hvide finish, leverer denne ventilator i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4710562748949
Varenr.: 48621611876688
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech RX120 PWM 1-pack Hvid 120 mm
122 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK59 kr98 krKøb
2Geekd89 kr89 krKøb
3CompuMail DK122 kr122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA

PriceData har fulgt prisen på Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Montech RX120 PWM WH - Reverse - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 27 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202659 kr40 kr (40%)
22. maj 202699 kr10 kr (11%)
2. maj 202689 kr10 kr (10%)
1. maj 202699 kr10 kr (11%)
15. apr. 202689 kr10 kr (10%)
14. apr. 202699 kr10 kr (11%)
13. apr. 202689 kr10 kr (10%)
8. apr. 202699 kr3 kr (3%)
7. apr. 202696 kr3 kr (3%)
23. dec. 202599 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret