Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

Pris fra 369 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 560 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR RX RGB Series, iCUE LINK RX140 RGB, 140mm Fan, Dual Pack
369 kr
Til butik
CORSAIR RX RGB Series, iCUE LINK RX140 RGB, 140mm Fan, Dual Pack billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: CO-9051020-WW
EAN: 0840006680949
Varenr.: 20700936
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE Link RX140 RGB Twin Starter Kit Fan 3-pack Sort 140 mm
634 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA
-10%691 kr
Før 765 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 36 dBa, lufttryk max 95.7 CFM, max statisk luftryk 3.79 mmH2O, omdrejningshastighed: 300 - 1700 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Magnetic Dome bearing, bundkort tilslutning: (via hub) 4-pins & RGB tilslutning: (via hub) 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: iCUE LINK System Hub, kontrolleret af: Corsair iCUE, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: CO-9051020-WW
EAN: 0840006680949
Varenr.: 3242220
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC-blæser 140 mm - Corsair iCUE LINK RX140 RGB, sort, 2-pack
-5%909 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC-blæser 140 mm - Corsair iCUE LINK RX140 RGB, sort, 2-pack
-5%929 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
2CompuMail DK634 kr634 krKøb
3Proshop DK691 kr730 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA i 186 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 766 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 44% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Corsair iCUE LINK RX140 RGB 2-pack - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 36 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026369 kr271 kr (42%)
28. maj 2026640 kr6 kr (1%)
27. maj 2026646 kr6 kr (1%)
26. maj 2026652 kr6 kr (1%)
25. maj 2026658 kr1 kr (0%)
24. maj 2026659 kr16 kr (2%)
22. maj 2026643 kr6 kr (1%)
20. maj 2026649 kr2 kr (0%)
15. maj 2026647 kr3 kr (0%)
14. maj 2026644 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret