Gå til hovedindhold

Solar Plus MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder

Solar PlusEludstyrEAN: 8712507119483
Pris fra 324 krtil 356,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 32,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 301 kr 7. mar.

Sammenlign priser på MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder
324 kr
Til butik
MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Diverse tavlemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 1SPE007717F0700
EAN: 8712507119483
Varenr.: 1348796
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRUPPETAVLE 4X12 MODULER U/LÅGE
325,46 kr
Til butik
GRUPPETAVLE 4X12 MODULER U/LÅGE billede

Produktinformation

MISTRAL gruppetavle 4x12 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro (1SPE007715F0752) samt PE terminaler for tilslutning af PE leder (Type 1SPE007715F0741,1SPE007715F0742,1SPE007715F0743,1SPE007715F0744)

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8712507119483
Varenr.: 15842083373391
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gruppetavle Res12x400
329 kr
Til butik
Gruppetavle Res12x400 billede

Produktinformation

Gruppetavle 4x12 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro (1SPE007715F0752) samt PE terminaler for tilslutning af PE leder (Type 1SPE007715F0741,1SPE007715F0742,1SPE007715F0743,1SPE007715F0744)

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse varer
EAN: 8712507119483
Varenr.: 1256070
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 4x12 moduler u/låge
356,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
2EL-GROSSISTEN325,46 kr325,46 krKøb
3Elvvs.dk329 kr329 krKøb
4MaintainIt356,25 kr356,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder

PriceData har fulgt prisen på MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder i 176 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 315 kr.

Den nuværende pris på 324 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for MISTRAL gruppetavle 4x12 mod. uden låge, IP41. RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro samt PE terminaler for tilslutning af PE leder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026324 kr2 kr (1%)
11. maj 2026322 kr2 kr (1%)
9. maj 2026320 kr15,22 kr (5%)
7. maj 2026304,78 kr15,22 kr (5%)
6. maj 2026320 kr15,22 kr (5%)
2. apr. 2026304,78 kr3,78 kr (1%)
7. mar. 2026301 kr1 kr (0%)
3. mar. 2026302 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026303 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026304 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret