Gå til hovedindhold

Solar Plus ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid

Solar PlusEludstyrEAN: 8712507130242
Pris fra 350 krtil 383,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33,75 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 331,65 kr 7. maj

Sammenlign priser på ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låge Blå/grøn 36m D36m3o
350 kr
Til butik
Låge Blå/grøn 36m D36m3o billede

Produktinformation

Blå-grøn transparent låge til ABB Mistral gruppetavle.

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse varer
EAN: 8712507130242
Varenr.: 1396954
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HVID LÅGE, MISTRAL GRUPPETAVLE 36 MOD.
350,8 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hvid Låge, Mistral Gruppetavle 36 Mod.
368,66 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hvid låge for Mistral gruppetavle 36 moduler
375 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hvid låge, mistral gruppetavle 36 mod.
383,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk350 kr350 krKøb
2EL-GROSSISTEN350,8 kr350,8 krKøb
3Billigelogvvs.dk368,66 kr368,66 krKøb
4CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
5MaintainIt383,75 kr383,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid

PriceData har fulgt prisen på ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 331,65 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ABB Låge til Mistral 36 moduler gruppeafdækning, RAL 9016 hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026350 kr
24. maj 2026350,8 kr
9. maj 2026350 kr18,35 kr (6%)
7. maj 2026331,65 kr18,35 kr (5%)
6. maj 2026350 kr18,35 kr (6%)
21. mar. 2026331,65 kr3,35 kr (1%)
20. mar. 2026335 kr3,35 kr (1%)
17. mar. 2026331,65 kr3,35 kr (1%)
16. mar. 2026335 kr3,35 kr (1%)
4. mar. 2026331,65 kr3,35 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret