Gå til hovedindhold

ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid

ABBEludstyrEAN: 8712507120182
Pris fra 65 krtil 89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,6 kr 7. maj

Sammenlign priser på ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid
65 kr
Til butik
ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid billede

Produktinformation

MISTRAl gruppetavle 4 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve RAL 9016 hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: ABB Gruppetavler
EAN: 8712507120182
Varenr.: 1196837
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRUPPETAVLE 4 MODULER U/LÅGE
65,15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 1SPE007717F0200
67 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle 4 Moduler U/Låge
69,29 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
ABB gruppetavle, 4 moduler, hvid, uden lge
69,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 4 moduler u/låge
71,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Gruppetavle 4 moduler u/låge
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk65 kr65 krKøb
2EL-GROSSISTEN65,15 kr65,15 krKøb
3CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
4Billigelogvvs.dk69,29 kr69,29 krKøb
5WATTOO.DK69,5 kr69,5 krKøb
6MaintainIt71,25 kr71,25 krKøb
7Proshop DK89 kr128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid

PriceData har fulgt prisen på ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 4 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202665 kr1 kr (2%)
25. maj 202664 kr1,15 kr (2%)
24. maj 202665,15 kr1,15 kr (2%)
9. maj 202664 kr2,4 kr (4%)
7. maj 202661,6 kr2,4 kr (4%)
6. maj 202664 kr2,4 kr (4%)
21. mar. 202661,6 kr
20. mar. 202662 kr
17. mar. 202661,6 kr
16. mar. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret