Gå til hovedindhold

ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1

ABBEludstyrEAN: 8712507120175
Pris fra 50 krtil 72 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 24. mar.

Sammenlign priser på ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1
50 kr
Til butik
ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 billede

Produktinformation

MISTRAL gruppetavle 2 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve i RAL 9016 hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: ABB Gruppetavler
EAN: 8712507120175
Varenr.: 1196836
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 1SPE007717F0100
54,61 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle 2 Moduler U/Låge
54,91 kr
Til butik
Gruppetavle 2 Moduler U/Låge billede

Produktinformation

MISTRAL gruppetavle 2 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve i RAL 9016 hvid MISTRAL gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41. RAL 9016 hvid Søgetermer: 0816101465 - 1SPE007717F0100 - 0816101465 - 8712507120175

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 8712507120175
Varenr.: 8975446573393
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
ABB gruppetavle, 2 moduler, hvid, uden lge
57 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 2 moduler u/låge
57,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRUPPETAVLE 2 MODULER U/LÅGE
61,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Gruppetavle 2 moduler u/låge
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk50 kr50 krKøb
2CS MEGASTORE DK54,61 kr93,61 krKøb
3Billigelogvvs.dk54,91 kr54,91 krKøb
4WATTOO.DK57 kr57 krKøb
5MaintainIt57,5 kr57,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN61,25 kr61,25 krKøb
7Proshop DK72 kr111 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1

PriceData har fulgt prisen på ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 54,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 2 moduler uden låge, IP41, RAL 9016 hvid, UG1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202650 kr4,61 kr (8%)
24. maj 202654,61 kr4,61 kr (9%)
6. maj 202650 kr4,61 kr (8%)
5. maj 202654,61 kr4,61 kr (9%)
24. apr. 202650 kr4,25 kr (8%)
23. apr. 202654,25 kr4,25 kr (9%)
3. apr. 202650 kr2 kr (4%)
24. mar. 202648 kr3,91 kr (8%)
23. mar. 202651,91 kr3,91 kr (8%)
20. mar. 202648 kr5,75 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret