Gå til hovedindhold

Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri

MakitaRedskaberEAN: 0088381459839
Pris fra 214 krtil 669,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 455,95 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita BL1021B - 12V Batteri Litiumion 2Ah
214 kr
Til butik
Makita BL1021B - 12V Batteri Litiumion 2Ah billede

Produktinformation

Makita BL1021B - 12V - Batteri - Li-Ion - 2 Ah - 21.6 Wh

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 197396-9
EAN: 0088381459839
Varenr.: 995640894
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 12 V Makita BL1021B Li-ion 2,0 Ah
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batteri 12 V Makita BL1021B Li-ion 2,0 Ah billede

Produktinformation

Makita BL1021B - 12V - Batteri - Li-Ion - 2 Ah - 21.6 WhGenereltBredde: 6.4 cmDesignet til: ElværktøjDybde: 8.7 cmHøjde: 3.7 cmProdukttype: BatteriVægt: 210 gBatteriForsynet spænding: 12 VKapacitet: 2 Ah - 21.6 WhTeknologi: Litiumion...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier
Vægt: 0.26g
EAN: 0088381459839
Varenr.: 1807774
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 12 V Makita BL1021B Li-ion 2,0 Ah
-20%279 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batteri 12 V Makita BL1021B Li-ion 2,0 Ah billede

Produktinformation

Makita BL1021B - 12V - Batteri - Li-Ion - 2 Ah - 21.6 WhGenereltBredde: 6.4 cmDesignet til: ElværktøjDybde: 8.7 cmHøjde: 3.7 cmProdukttype: BatteriVægt: 210 gBatteriForsynet spænding: 12 VKapacitet: 2 Ah - 21.6 WhTeknologi: Litiumion

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier
Vægt: 0.26g
EAN: 0088381459839
Varenr.: 1807774
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita BL1021B - 12V Batteri Litiumion 2Ah
299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita BL1021B battery - Li-Ion
360 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri
669,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK214 kr214 krKøb
2Boligcenter DK259 kr259 krKøb
3Vivas DK279 kr348 krKøb
4Ultrashop299 kr299 krKøb
5Proshop DK360 kr399 krKøb
6Homeshop DK669,95 kr669,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri

PriceData har fulgt prisen på Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri i 186 dage. Laveste pris i perioden er 212 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 328 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Makita Akku Batteri Bl1021b 12v 2,0ah - 197397-7 Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026214 kr3 kr (1%)
18. maj 2026217 kr4 kr (2%)
17. maj 2026221 kr3 kr (1%)
16. maj 2026224 kr3 kr (1%)
15. maj 2026227 kr10 kr (5%)
12. maj 2026217 kr3 kr (1%)
8. maj 2026214 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026214 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret