Gå til hovedindhold

Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion

MakitaRedskaberEAN: 0088381461658
Pris fra 427 krtil 899,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 472,95 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 361 kr 11. maj

Sammenlign priser på Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Makita BL1041B Li 197406-2 Batteri 12 V 4 Ah Li-ion
427 kr
Til butik
Makita BL1041B Li 197406-2 Batteri 12 V 4 Ah Li-ion billede

Produktinformation

Bredde: 6.4 cm, Designet til: Makita TD110DSMJ, Dybde: 8.7 cm, Højde: 5.6 cm, Kapacitet: 4 Ah - 43,2 Wh, Opladningstid: 60 min, Produkttype: Batteri, Teknologi: Litium-ion, Leveret spænding: 12 V, Designet til: Elektrisk værktøj, Vægt: 370 g, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier til håndværktøj
EAN: 0088381461658
Varenr.: C60453
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri til elværktøj Makita 12 V 4,0 Ah Li-ion BL1041B
-15%459 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batteri til elværktøj Makita 12 V 4,0 Ah Li-ion BL1041B billede

Produktinformation

Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ionGenereltBredde: 6.4 cmDesignet til: ElværktøjDybde: 8.7 cmHøjde: 5.6 cmProdukttype: BatteriVægt: 370 gBatteriForsynet spænding: 12 VGenopladningstid: 60 minKapacitet: 4 Ah - 43.2 WhTeknologi: LitiumionOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Makita TD110DSMJ...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier
Vægt: 0.41g
EAN: 0088381461658
Varenr.: 1817853
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion
477 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri til elværktøj Makita 12 V 4,0 Ah Li-ion BL1041B
-14%479 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion
489 kr
Til butik
Gå til Homeshop.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Batteri 12v - 4,0Ah CXT ® - 197406-2
899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK427 kr476 krKøb
2Boligcenter DK459 kr459 krKøb
3CompuMail DK477 kr477 krKøb
4Vivas DK479 kr548 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Homeshop.dk899,95 kr899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion

PriceData har fulgt prisen på Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion i 164 dage. Laveste pris i perioden er 361 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 477 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Makita BL1041B Li 197406-2 Tool battery 12 V 4 Ah Li-ion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026427 kr25 kr (6%)
29. maj 2026452 kr25 kr (6%)
28. maj 2026427 kr1 kr (0%)
27. maj 2026428 kr22 kr (5%)
25. maj 2026406 kr24 kr (6%)
24. maj 2026430 kr24 kr (6%)
23. maj 2026406 kr23 kr (5%)
22. maj 2026429 kr1 kr (0%)
21. maj 2026430 kr24 kr (6%)
19. maj 2026406 kr27 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret