Gå til hovedindhold

Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO

RyobiRedskaberEAN: 4892210203250
Pris fra 752 krtil 1.199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 447 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 752 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ryobi RY18HT50A-0 18V Hækkeklipper 50cm Intet batteri
752 kr
Til butik
Ryobi RY18HT50A-0 18V Hækkeklipper 50cm Intet batteri billede

Produktinformation

Ryobi RY18HT50A-0

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Artikel nr.: 5133005376
EAN: 4892210203250
Varenr.: 1001055765
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO
798 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hækkeklipper RYOBI One+ (akku - uden batteri)
809 kr
Til butik
Hækkeklipper RYOBI One+ (akku - uden batteri) billede

Produktinformation

Fordele ved hækkeklipperGør hækklipningen lettere med en kompakt og brugervenlig hækkeklipper fra RYOBI One+. Maskinen er designet til præcis klipning af hække og buske i haven, og det ergonomiske frontbøjlegreb giver god kontrol i flere vinkler. Den lette opbygning og det lange sværd gør den velegnet til både løbende vedligeholdelse og formklipning.Til dig der vil have frihed uden ledningDenne model indgår i One+-systemet og anvender et kompatibelt 18 V batteri, så du kan arbejde uden forlængerledninger og skifte batteri på tværs af værktøj i samme serie. Leveres som solo-værktøj - ideel, hvis du allerede har One+-batterier.Type: HækkeklipperSerie: One+Drift: Akku (leveres uden batteri og lader)Grebstype: Frontbøjlegreb for øget kontrolAnvendelse: Klipning af hække og buske...

Produktspecifikationer

Mærke: Ryobi
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 9.06g
EAN: 4892210203250
Varenr.: 1905082
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hækkeklipper RYOBI One+ (akku - uden batteri)
829 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ryobi Hækkeklipper 18V ONE - RY18HT50A-0
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK752 kr752 krKøb
2CS MEGASTORE DK798 kr837 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Vivas DK829 kr918 krKøb
5Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO i 171 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 972 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 772 kr.

Den nuværende pris på 752 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ryobi RY18HT50A-0 Hækkeklipper - 18V - Uden batteri og oplader - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026752 kr64 kr (9%)
28. maj 2026688 kr26 kr (4%)
24. maj 2026714 kr64 kr (8%)
23. maj 2026778 kr31 kr (4%)
22. maj 2026809 kr11 kr (1%)
21. maj 2026798 kr26 kr (3%)
19. maj 2026772 kr72 kr (10%)
18. maj 2026700 kr6 kr (1%)
17. maj 2026706 kr7 kr (1%)
16. maj 2026713 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret