Gå til hovedindhold

Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri

MakitaRedskaberEAN: 0088381459037
Pris fra 393 krtil 799,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 406,95 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 356 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 393 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita BL1820B Batteri Li-ion 2Ah
393 kr
Til butik
Makita BL1820B Batteri Li-ion 2Ah billede

Produktinformation

Makita BL1820B - Batteri - Li-Ion - 2 Ah - 36 Wh - for Makita DTD152RTJ, DTD157Z, DTW300RTJ, DTW300Z, DTW300ZJ, DUR368AZ

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 197254-9
EAN: 0088381459037
Varenr.: 994732862
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita BL1820B 18v
396 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita BL1820B Batteri Li-ion 2Ah
519 kr
Til butik
Makita BL1820B Batteri Li-ion 2Ah billede

Produktinformation

Opdag kraften i det Makita BL1820B Batteri Litiumion 2Ah, din ultimative løsning til pålidelig og langvarig strøm. Dette batteri er designet til at levere maksimal ydeevne til dit Makita værktøj, så du kan udføre enhver opgave med lethed. Med en kapacitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Batterier
EAN: 0088381459037
Varenr.: 42293
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita BL1820B 18V Batteri - 2,0 Ah
619 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri
799,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK393 kr393 krKøb
2Proshop DK396 kr435 krKøb
3Ultrashop519 kr519 krKøb
4CS MEGASTORE DK619 kr658 krKøb
5Homeshop DK799,95 kr799,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri

PriceData har fulgt prisen på Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri i 172 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 501 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 393 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Makita Akku Batteri Bl1820b 18,0v 2,0ah - 197254-9 Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026393 kr23 kr (6%)
24. maj 2026416 kr13 kr (3%)
20. maj 2026429 kr3 kr (1%)
19. maj 2026432 kr28 kr (7%)
18. maj 2026404 kr5 kr (1%)
17. maj 2026409 kr3 kr (1%)
16. maj 2026412 kr4 kr (1%)
15. maj 2026416 kr4 kr (1%)
14. maj 2026420 kr1 kr (0%)
13. maj 2026421 kr26 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret