Gå til hovedindhold

Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah)

MakitaRedskaberEAN: 0088381547000
Pris fra 581 krtil 940 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 359 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 581 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita Batterioplader + Batteri BL1830B + DC18RC
581 kr
Til butik
Makita Batterioplader + Batteri BL1830B + DC18RC billede

Produktinformation

Makita 191A24-4 - Batterioplader + batteri 1 x - Li-Ion - 3 Ah - 1 x batterier lader op - LXT

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 191A24-4
EAN: 0088381547000
Varenr.: 996585284
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita Energy Kit 191A24-4 BL1830B + DC18RC
614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah)
-13%659 kr
Før 754 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) billede

Produktinformation

Makita 191A24-4 - Batterioplader + batteri 1 x - Li-Ion - 3 Ah - 1 x batterier lader op - LXTFunktionerAntal pr. pakke: 2 stkBæretaske: IngenMærke kompatibilitet: MakitaProduktfarve: Sort, BlåProdukttype: BatteriBatteriGenopladeligt batteri: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Kategori: Tilbehør til elværktøj
Vægt: 1.86g
EAN: 0088381547000
Varenr.: 1817618
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah)
-12%679 kr
Før 774 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita Batterioplader + Batteri BL1830B + DC18RC
699 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Makita Batteripk. 1xbl1830b+1xdc18rc - 191A24-4
940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK581 kr581 krKøb
2Proshop DK614 kr653 krKøb
3Boligcenter DK659 kr659 krKøb
4Vivas DK679 kr748 krKøb
5Ultrashop699 kr699 krKøb
6Homeshop DK940 kr940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah)

PriceData har fulgt prisen på Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 527 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 559 kr.

Den nuværende pris på 581 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Batterioplader med 18V batteri - Makita BL1830B + DC18RC (3,0 Ah) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026581 kr8 kr (1%)
29. maj 2026573 kr12 kr (2%)
27. maj 2026561 kr12 kr (2%)
26. maj 2026573 kr4 kr (1%)
25. maj 2026577 kr3 kr (1%)
24. maj 2026580 kr31 kr (6%)
23. maj 2026549 kr3 kr (1%)
22. maj 2026552 kr4 kr (1%)
21. maj 2026556 kr4 kr (1%)
20. maj 2026560 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret