Gå til hovedindhold

Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional

BoschRedskaberEAN: 3165140791649
Pris fra 506 krtil 960 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 454 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 506 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBA M-C Professional Batteri Li-ion 5Ah
506 kr
Til butik
Bosch GBA M-C Professional Batteri Li-ion 5Ah billede

Produktinformation

Bosch GBA M-C Professional - Batteri - Li-Ion - 5 Ah

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A002U5
EAN: 3165140791649
Varenr.: 993837618
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BATTERI 18V 5AH LI-ION M-C
526 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional
619 kr
Til butik
Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional billede

Produktinformation

Bosch GBA M-C Professional - Batteri - Li-Ion - 5 AhGenereltDesignet til: ElværktøjProdukttype: BatteriVægt: 620 gBatteriEgenskaber: LED-strømmåleringen hukommelseseffektBosch fleksibelt strømsystemCoolpack-teknologiingen selv-udladningdrypresistentForsynet spænding: 18 VKapacitet: 5 AhTeknologi: Litiumion...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Batterier
Vægt: 0.7g
EAN: 3165140791649
Varenr.: 1807893
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional
639 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBA 18V 5.0Ah Akku - 1600A002U5 Batteri
640 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBA M-C Professional Batteri Li-ion 5Ah
649 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional 18V 5.0Ah - GBA M-C Professional
706 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BATTERI 18V 5,0AH LITHIUM
857,83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Batteri 18v 5,0ah lithium
930 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch 18V batteri 5,0Ah lithium
960 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK506 kr506 krKøb
2CS MEGASTORE DK526 kr565 krKøb
3Boligcenter DK619 kr619 krKøb
4Vivas DK639 kr708 krKøb
5Homeshop DK640 kr640 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7Proshop DK706 kr745 krKøb
8EL-GROSSISTEN857,83 kr857,83 krKøb
9MaintainIt930 kr930 krKøb
10vvsfittings.dk960 kr960 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional

PriceData har fulgt prisen på Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional i 167 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 583 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 506 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Batteri 18 V Li?ion 5,0 Ah - Bosch GBA M?C Professional de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026506 kr3 kr (1%)
30. maj 2026509 kr3 kr (1%)
27. maj 2026512 kr3 kr (1%)
20. maj 2026509 kr3 kr (1%)
19. maj 2026512 kr27 kr (6%)
18. maj 2026485 kr3 kr (1%)
17. maj 2026488 kr23 kr (5%)
16. maj 2026511 kr26 kr (5%)
15. maj 2026485 kr4 kr (1%)
14. maj 2026489 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret