Gå til hovedindhold

Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0

BoschRedskaberEAN: 3165140821629
Pris fra 165 krtil 639 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 28. maj

Sammenlign priser på Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Batteri Li-ion 2.5Ah
165 kr
Til butik
Bosch Batteri Li-ion 2.5Ah billede

Produktinformation

Bosch - Batteri - Li-Ion - 2.5 Ah - for EasyMover; EasyMower; UniversalImpact 18V-60; UniversalPump

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A005B0
EAN: 3165140821629
Varenr.: 992096883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B
170 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Power for All - 18V Batteri - 2,5Ah
182 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Batteri Li-ion 2.5Ah
239 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0
370 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 18 V 2,5 Ah batteri, uden lader
370 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 18 V 2,5 Ah batteri, uden lader
379 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Genopladelig Batterisæt Pba 18v 2.5ah W-b
489,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch 18 V Li-on batteri, 2,5 Ah
509 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 18V batteri 2,5Ah
575 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch 18 V 2,5 Ah batteri
625 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch 18 V 2,5 Ah batteri
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK165 kr165 krKøb
2Proshop DK170 kr209 krKøb
3CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
4Ultrashop239 kr239 krKøb
5Homeshop DK370 kr370 krKøb
6LavprisVærktøj370 kr370 krKøb
7LavprisEl379 kr379 krKøb
8Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
9Teknikproffset DK509 kr558 krKøb
10LavprisVVS575 kr575 krKøb
11BilligVVS DK625 kr625 krKøb
12CompletVVS639 kr639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 187 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Bosch Akku PBA 18V 2.5Ah W-B Systemtilbehør 18-V lithium-ion - 1600A005B0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026165 kr3 kr (2%)
28. maj 2026162 kr3 kr (2%)
12. maj 2026165 kr4 kr (2%)
29. apr. 2026169 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026168 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026169 kr4 kr (2%)
9. apr. 2026165 kr8 kr (5%)
8. apr. 2026173 kr3 kr (2%)
3. apr. 2026176 kr3 kr (2%)
28. mar. 2026173 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret