Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g

MACEyelinerEAN: 0773602594429
Pris fra 176 krtil 215 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 26. maj

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night 0.35 g
176 kr
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night 0.35 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: A
Farve: 6
Artikel nr.: 773602594429
EAN: 0773602594429
Varenr.: 21759558
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Colour Ecxess Gel Pencil Eye Liner Stay The Night 0,35 g
-29%178 kr
Før 252 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Stay The Night
-9%182 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Stay The Night billede

Produktinformation

Slip din indre makeup artist løs! En kollektion af langtidsholdbare, silkebløde og intens pigmenterede eyelinere. Disse vandfaste, cyber inspirerede farver har 24+ timers holdbarhed på øjenlågene og 12 timers holdbarhed på den våde kant. Line-Lock-teknologien sikrer holdbar påføring, der ikke smitter af - mens Pigment Alchemy giver et super effektivt resultat med blot et enkelt strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 8g
Artikel nr.: SLJ4080000
EAN: 0773602594429
Varenr.: B080149
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g
206 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb
2Cocopanda DK178 kr178 krKøb
3Bangerhead DK182 kr182 krKøb
4NordicFeel DK206 kr206 krKøb
5Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 157 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Stay The Night - 0,4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026176 kr1 kr (1%)
26. maj 2026175 kr3 kr (2%)
22. maj 2026178 kr17 kr (9%)
19. maj 2026195 kr17 kr (10%)
17. maj 2026178 kr1 kr (1%)
15. maj 2026179 kr1 kr (1%)
12. maj 2026180 kr15 kr (8%)
11. maj 2026195 kr15 kr (8%)
9. maj 2026180 kr6 kr (3%)
8. maj 2026186 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret