Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g

MACEyelinerEAN: 0773602594399
Pris fra 154 krtil 215 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Colour Ecxess Gel Pencil Eye Liner Full Sleeve 0,35 g
-36%154 kr
Før 242 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Ecxess Gel Pencil Eye Liner Full Sleeve 0,35 g billede

Produktinformation

Colour Excess Gel Pencil Eye er en vandfast, pigmentrig eyeliner med geléform, der sidder i over 24 timer på øjenlåget og 12 timer på den våde kant.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: SLJ4050000
EAN: 0773602594399
Varenr.: 3251226
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Full Sleeve
-9%182 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Full Sleeve billede

Produktinformation

Slip din indre makeup artist løs! En kollektion af langtidsholdbare, silkebløde og intens pigmenterede eyelinere. Disse vandfaste, cyber inspirerede farver har 24+ timers holdbarhed på øjenlågene og 12 timers holdbarhed på den våde kant. Line-Lock-teknologien sikrer holdbar påføring, der ikke smitter af - mens Pigment Alchemy giver et super effektivt resultat med blot et enkelt strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 9g
Artikel nr.: SLJ4050000
EAN: 0773602594399
Varenr.: B080143
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g
206 kr
Til butik
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g billede

Produktinformation

Intensiv farve og uovertruffen præcision med avanceret gel-teknologi MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve repræsenterer den ultimative evolution inden for eyeliner-innovation, hvor avanceret Line-Lock-teknologi møder Pigment Alchemy for en ekstraordinær farveoplevelse. Denne vandtætte gel eyeliner leverer en intensiv farve, der holder i op til 24 timer på øjenlågene og 12 timer på vandlinjen, hvilket gør den til den perfekte følgesvend for både dag og nat. Det elegante blyant-design kombinerer MAC's signaturteknik med en blød, responsiv formel, der glider sømløst over huden uden at smudse. Takket være sin elegante sammensætning og rigoøse testning af øjenlæger er den velegnet selv for kontaktlinsbrugere. Med sit brede spektrum af nuancer tilbyder denne premium eyeliner uendelige muligheder for at skabe alt fra subtile accenter til dramatiske statements. Hvad der gør denne gel eyeliner ekstraordinær Line-Lock-teknologi sikrer langvarig applicering uden udsmudning Pigment Alchemy garanterer dyb farveintensitet med bare ét strøg Vandtæt formel, der holder i op til 24 timer på øjenlågene Blød konsistens for nem og præcis applicering Sådan får du det mest ud af din MAC eyeliner Applicér direkte på øjenlågene eller på vandlinjen for et perfekt defineret look, der holder hele dagen. Oplev MAC's mesterværk inden for eyeliner-teknologi og forvandl dit makeup-ritual. Opdag Colour Excess Gel Pencil Eyeliner i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Størrelse: 0.4 g
Artikel nr.: 110884
EAN: 0773602594399
Varenr.: 110884
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK154 kr154 krKøb
2Bangerhead DK182 kr182 krKøb
3NordicFeel DK206 kr206 krKøb
4Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g i 177 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Full Sleeve - 0,4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026154 kr39 kr (20%)
20. maj 2026193 kr2 kr (1%)
19. maj 2026195 kr17 kr (10%)
17. maj 2026178 kr1 kr (1%)
15. maj 2026179 kr1 kr (1%)
12. maj 2026180 kr15 kr (8%)
11. maj 2026195 kr15 kr (8%)
9. maj 2026180 kr6 kr (3%)
8. maj 2026186 kr5 kr (3%)
7. maj 2026191 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret