Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g

MACEyelinerEAN: 0773602676354
Pris fra 171 krtil 215 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 141 kr 1. maj

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Colour Ecxess Gel Pencil Eye Liner Hell-Bent 0,35 g
-29%171 kr
Før 242 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Ecxess Gel Pencil Eye Liner Hell-Bent 0,35 g billede

Produktinformation

Colour Excess Gel Pencil Eye er en vandfast, pigmentrig eyeliner med geléform, der sidder i over 24 timer på øjenlåget og 12 timer på den våde kant.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: SLJ4280000
EAN: 0773602676354
Varenr.: 3251230
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Hell-Bent
-9%182 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner Hell-Bent billede

Produktinformation

Slip din indre makeup artist løs! En kollektion af langtidsholdbare, silkebløde og intens pigmenterede eyelinere. Disse vandfaste, cyber inspirerede farver har 24+ timers holdbarhed på øjenlågene og 12 timers holdbarhed på den våde kant. Line-Lock-teknologien sikrer holdbar påføring, der ikke smitter af - mens Pigment Alchemy giver et super effektivt resultat med blot et enkelt strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 9g
Artikel nr.: SLJ4280000
EAN: 0773602676354
Varenr.: B080145
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g
206 kr
Til butik
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g billede

Produktinformation

Professionel præcision med revolutionerende holdbarhedMAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent repræsenterer det ultimative inden for eyeliner-innovation, hvor avanceret Line-Lock-teknologi møder Pigment Alchemy for en ekstraordinær farveoplevelse. Denne vandresistente gel eyeliner leverer en intens, dyb grøn nuance med enestående præcision og holder perfekt i op til 24 timer på øjenlågene og 12 timer på vandlinjen. Den lyxige formel kombinerer rige farvepigmenter med en blød konsistens, der glider sømløst over huden, hvilket muliggør både subtile accenter og dramatiske looks med professionel finish. Testet af øjenlæger og udviklet til kontaktlinsebrugere tilbyder denne elegante eyeliner den pålidelighed og præstation, der definerer MAC's ekspertise inden for makeup. Hell-Bent-nuancen giver et innovativt twist til din øjenmakeup med sin unikke, dybe grønne tone, der fremhæver øjnenes naturlige skønhed.Hvorfor denne eyeliner er en gamechangerLine-Lock-teknologi forhindrer udsmidning og sikrer fejlfri appliceringPigment Alchemy-formel giver intens farveudbytte med bare ét strøgExceptionel holdbarhed - 24 timer på øjenlåg, 12 timer på vandlinjeVandresistent formel, der bevarer sin intensitet hele dagenProfessionel applicering for perfekte resultaterApplicér direkte på øjenlågene eller på vandlinjen for en præcis og kontrolleret linje.Opdag kraften i professionel øjenmakeup med MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent. Løft din makeup-rutine til et nyt niveau i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Størrelse: 0.4 g
Artikel nr.: 110886
EAN: 0773602676354
Varenr.: 110886
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK171 kr171 krKøb
2Bangerhead DK182 kr182 krKøb
3NordicFeel DK206 kr206 krKøb
4Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g i 176 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Hell-Bent - 0,4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026171 kr22 kr (11%)
20. maj 2026193 kr2 kr (1%)
19. maj 2026195 kr17 kr (10%)
17. maj 2026178 kr1 kr (1%)
15. maj 2026179 kr1 kr (1%)
12. maj 2026180 kr15 kr (8%)
11. maj 2026195 kr15 kr (8%)
9. maj 2026180 kr6 kr (3%)
8. maj 2026186 kr5 kr (3%)
7. maj 2026191 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret