Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g

MACEyelinerEAN: 0773602732517
Pris fra 124 krtil 215 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberry Milk 0,35g
-35%124 kr
Før 191 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberry Milk 0,35g billede

Produktinformation

Colour Excess Gel Pencil Eyeliner er en højintensiv og langvarig gel-eyeliner, der kombinerer silkeblød påføring med maksimal ydeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: SLJ4400000
EAN: 0773602732517
Varenr.: 3322048
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner 0.35 g - Strawberrymilk
-25%150 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner 0.35 g - Strawberrymilk billede

Produktinformation

MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner - Strawberrymilk er en **vandfast gel-eyeliner**, som giver en super holdbar farve. Eyelineren er rig på farvepigment, og **holder helt op til 24 timer på øjenlågene og 12 timer på den våde kant**, så her er der virk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner
EAN: 0773602732517
Varenr.: 116907
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberry Milk
-9%182 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberry Milk billede

Produktinformation

Colour Excess Gel Pencil Eyeliner er en højintensiv, langtidsholdbar gel eyeliner med silkeblød påføring. Den avancerede Line-Lock-teknologi giver en overførselssikker og vandfast eyeliner, der holder i over 24 timer på øjenlågene og 12 timer på vandlinjen. Pigment Alchemy-teknologien sikrer en glat, jævn påføring med intens farve i ét strøg. De cyberinspirerede nuancer i høj opløsning gør det nemt at skabe alt fra klassiske linjer til kreative grafiske looks. Hvad den gør: En langtidsholdbar, højpigmenteret eyeliner, der glider let på og bliver siddende hele dagen uden at klatte ud. - 24+ timers holdbarhed på øjenlågene - 12 timers holdbarhed på vandlinjen - Vandfast og overførselssikker - Silkeblød påføring med intens farve i ét strøg - Fås i dristige, high-definition nuance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner og kajal
0
Artikel nr.: SLJ4400000
EAN: 0773602732517
Varenr.: B096818
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g
206 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberry Milk
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK124 kr124 krKøb
2NiceHair.dk150 kr150 krKøb
3Bangerhead DK182 kr182 krKøb
4NordicFeel DK206 kr206 krKøb
5Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g i 182 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Strawberrymilk - 0,35 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026124 kr11 kr (8%)
15. apr. 2026135 kr14,43 kr (10%)
10. apr. 2026149,43 kr39,57 kr (21%)
9. apr. 2026189 kr39 kr (26%)
7. apr. 2026150 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026149 kr46 kr (24%)
4. apr. 2026195 kr46 kr (31%)
3. apr. 2026149 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026150 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026149 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret