Gå til hovedindhold

MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g

MACEyelinerEAN: 0773602594375
Pris fra 182 krtil 277 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 28. apr.

Sammenlign priser på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MAC Colour Excess Gel Pencil Sick Tat Bro
-9%182 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
MAC Colour Excess Gel Pencil Sick Tat Bro billede

Produktinformation

Slip din indre makeup artist løs! En kollektion af langtidsholdbare, silkebløde og intens pigmenterede eyelinere. Disse vandfaste, cyber inspirerede farver har 24+ timers holdbarhed på øjenlågene og 12 timers holdbarhed på den våde kant. Line-Lock-teknologien sikrer holdbar påføring, der ikke smitter af - mens Pigment Alchemy giver et super effektivt resultat med blot et enkelt strøg.

Produktspecifikationer

Mærke: MAC
Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 8g
Artikel nr.: SLJ4030000
EAN: 0773602594375
Varenr.: B077561
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
MAC Colour Excess Gel Pencil Eye Liner P7 Sick Tat Bro 0,35g
-20%194 kr
Før 243 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g
206 kr
Til butik
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g billede

Produktinformation

Professionel præcision med avanceret Line-Lock teknologi MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro repræsenterer det ultimative inden for professionel øjenmakeup, hvor innovativ teknologi møder uovertruffen ydeevne. Denne vandresistente gel-eyeliner er udviklet med eksklusiv Line-Lock teknologi, som sikrer en fejlfri applicering uden at smudse, mens den revolutionerende Pigment Alchemy-formulering leverer en dyb farveintensitet, der når sit fulde potentiale med blot ét strøg. Med en imponerende holdbarhed på 24 timer på øjenlågene og 12 timer på vandlinjen tilbyder denne elegante eyeliner-pen en transformativ makeup-oplevelse, der holder fra morgen til aften. Den bløde, letanvendelige konsistens muliggør både subtile linjer og dramatiske looks, hvilket gør den til et uundværligt værktøj for både professionelle makeup-artister og skønhedsentusiaster. Øjenlægetestet og egnet til kontaktlinsbrugere repræsenterer denne eyeliner MAC's engagement for både ydeevne og sikkerhed. Hvad der gør denne eyeliner exceptionel Eksklusiv Line-Lock teknologi forhindrer udsmidning og sikrer præcision Pigment Alchemy-formulering giver intensiv farvepayoff med ét strøg Vandresistent formel med 24 timers holdbarhed på øjenlågene Øjenlægetestet og sikker for kontaktlinsbrugere Sådan skaber du den perfekte linje Applicér direkte på øjenlågene eller på vandlinjen for at skabe dit ønskede look med professionel præcision. Oplev kraften i professionel øjenmakeup med MAC's avancerede teknologi. Opdag MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Størrelse: 0.4 g
Artikel nr.: 103046
EAN: 0773602594375
Varenr.: 103046
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro
215 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAC Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick tat bro 0,35 g
277 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK182 kr182 krKøb
2Cocopanda DK194 kr194 krKøb
3NordicFeel DK206 kr206 krKøb
4Lyko DK215 kr215 krKøb
5CS MEGASTORE DK277 kr316 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g

PriceData har fulgt prisen på MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for MAC Cosmetics Colour Excess Gel Pencil Eyeliner Sick Tat Bro - 0,4 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026182 kr12 kr (6%)
1. jun. 2026194 kr12 kr (7%)
31. maj 2026182 kr1 kr (1%)
30. maj 2026181 kr13 kr (7%)
29. maj 2026194 kr13 kr (7%)
27. maj 2026181 kr1 kr (1%)
24. maj 2026180 kr14 kr (7%)
23. maj 2026194 kr15 kr (8%)
22. maj 2026179 kr1 kr (1%)
17. maj 2026178 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret