Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206129597
Pris fra 644 krtil 699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 637 kr 31. maj

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK620 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
644 kr
Til butik
Logitech MK620 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt billede

Produktinformation

Logitech MK620 Combo For Business - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013347
EAN: 5099206129597
Varenr.: 1003432911
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit
650 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
650 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur og mus sæt Logitech MK620 til erhverv - Nordisk, sort
659 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur og mus sæt Logitech MK620 til erhverv - Nordisk, sort
679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mk620 Signature Slim Combo Ledningsført Nordisk
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK620 Combo For Business Nordisk Tastatur og mus-sæt
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK644 kr644 krKøb
2CS MEGASTORE DK650 kr689 krKøb
3Proshop DK650 kr689 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr748 krKøb
6Dustin DK686 kr772,25 krKøb
7Ultrashop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit i 147 dage. Laveste pris i perioden er 535 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 605 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Logitech Signature Slim Wired Combo MK620 for Business - Sæt med mus og tastatur - USB-C - QWERTY - Nordisk - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026644 kr6 kr (1%)
2. jun. 2026650 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026651 kr14 kr (2%)
31. maj 2026637 kr89 kr (16%)
21. jan. 2026548 kr67 kr (11%)
17. jan. 2026615 kr67 kr (12%)
14. jan. 2026548 kr13 kr (2%)
9. jan. 2026535 kr80 kr (13%)
8. jan. 2026615 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret