Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206129535
Pris fra 503 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 420 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 503 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech K620 For Business Nordisk Tastatur
503 kr
Til butik
Logitech K620 For Business Nordisk Tastatur billede

Produktinformation

Logitech K620 For Business - Tastatur - Nordisk - Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013331
EAN: 5099206129535
Varenr.: 1003432904
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit
503 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - Grå
506 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K620 Signature Slim Ledningsført Nordisk
-0%536 kr
Før 536,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech K620 For Business Nordisk Tastatur
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK503 kr503 krKøb
2CS MEGASTORE DK503 kr542 krKøb
3Proshop DK506 kr545 krKøb
4Dustin DK536 kr622,25 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit i 181 dage. Laveste pris i perioden er 420 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 536 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 471 kr.

Den nuværende pris på 503 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Logitech Signature Slim Wired K620 for Business - Tastatur - USB-C - QWERTY - Dansk/Norsk/Svensk/Finsk - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026503 kr3 kr (1%)
2. jun. 2026506 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026507 kr1 kr (0%)
31. maj 2026508 kr4 kr (1%)
23. maj 2026512 kr2 kr (0%)
22. maj 2026510 kr1 kr (0%)
5. maj 2026509 kr27 kr (5%)
2. maj 2026536 kr26 kr (5%)
11. apr. 2026510 kr90 kr (21%)
22. mar. 2026420 kr116 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret