Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa

LogitechTastaturerEAN: 5099206132221
Pris fra 833 krtil 1.049 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 819 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 833 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs US International
833 kr
Til butik
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sakseskalibratorer - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013779
EAN: 5099206132221
Varenr.: 1003658957
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå
839 kr
Til butik
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå billede

Produktinformation

Premium kontor tastatur, størrelse: 100%-type, trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, genopladelig, batterilevetid: op til 4 måneder, lav profil keycaps, scissor switche, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: engelsk (US) QWERTY, farve: grafit.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013779
EAN: 5099206132221
Varenr.: 3416172
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa
866 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Signature Slim Solar+ K980 til Business - trådløst tastatur (US International, grafit)
-4%959 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Slim Solar+ K980 til Business - trådløst tastatur (US International, grafit)
-4%979 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature K980 Solar+ Us International
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK833 kr833 krKøb
2Proshop DK839 kr878 krKøb
3CS MEGASTORE DK866 kr905 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.048 krKøb
6Dustin DK1.049 kr1.135,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa i 182 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.000 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 884 kr.

Den nuværende pris på 833 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTY - US International - tastkontakt: sa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026833 kr11 kr (1%)
21. maj 2026822 kr1 kr (0%)
16. maj 2026821 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026822 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026821 kr13 kr (2%)
25. mar. 2026834 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026835 kr13 kr (2%)
23. mar. 2026822 kr7 kr (1%)
22. mar. 2026829 kr10 kr (1%)
20. mar. 2026819 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret