Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206132320
Pris fra 859 krtil 1.179 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 835 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs Tysk
859 kr
Til butik
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business Tastatur Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - Tastatur - full size - trådløs - Bluetooth LE, USB-C - QWERTZ - tysk - tastkontakt: sakseskalibratorer - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-013773
EAN: 5099206132320
Varenr.: 1003658952
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Tysk - Grå
865 kr
Til butik
Logitech K980 Signature Slim Solar+ for Business - Tastatur - Tysk - Grå billede

Produktinformation

Premium kontor tastatur, størrelse: 100%-type, trådløs teknologi: Logi Bolt 2.4 GHz / Bluetooth, rækkevidde op til:10m, genopladelig, batterilevetid: op til 4 måneder, lav profil keycaps, scissor switche, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android / IOS, layout: tysk QWERTZ, farve: grafit.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-013773
EAN: 5099206132320
Varenr.: 3416021
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit
-1%1.159 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit billede

Produktinformation

Elegant trådløst tastatur til arbejde og hjemmekontorLogitech Signature Slim Solar+ K980 for Business er et fuldendt, trådløst tastatur i grafit, der giver dig en behagelig skriveoplevelse dagen lang. De lavprofilerede saksetaster leverer præcise anslag, mens det fulde 100 % layout med numerisk tastatur gør dataindtastning hurtig og effektiv. Tastaturet kan forbindes via RF 2,4 GHz med medfølgende modtager eller Bluetooth og understøtter nem skift mellem flere enheder.Designet til fleksibel brugDen slanke, lige designlinje og ø-udformede taster giver et rent udtryk på skrivebordet. K980 er monokromatisk i grafit og har tydelige LED-indikatorer. Det opladelige lithium-ion-batteri suppleres af solopladning, så du kan skrive uden at tænke på kabler. Plug-and-play gør opsætningen enkel, og rækkevidden på op til 10 m giver frihed til at arbejde, hvor det passer dig.Forbindelse: RF 2,4 GHz + Bluetooth (BLE understøttet)Trådløs rækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTZ, tyskFormfaktor: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturTastekontakt: Saks (scissor)Tasteprofil: LavMultimedietaster og programmerbare genvejstaster: JaStrømkilde: Batteri og solBatterikapacitet: 70 mAh, indbygget Li‑Ion (genopladeligt)Opladning: SolLED-indikatorer og tænd/sluk: JaUnderstøttede systemer: Windows 10/11, Mac OS X 12–15, ChromeOS, Linux, iPadOS, iOS, AndroidDimensioner (B × D × H): 43,08 × 14,29 × 2,02 cmMateriale: PlastOverfladefarve: Monokromatisk, grafitPakkeindhold: 1 tastatur, modtager (USB-C), batteri indbygget, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 5099206132320
Varenr.: 2121478
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit
-1%1.179 kr
Før 1.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK859 kr859 krKøb
2Proshop DK865 kr904 krKøb
3Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
4Vivas DK1.179 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit i 183 dage. Laveste pris i perioden er 813 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 893 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 869 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Logitech Signature Slim Solar+ K980 for Business - trådløst tastatur (RF + Bluetooth), QWERTZ tysk, grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026859 kr1 kr (0%)
28. maj 2026860 kr1 kr (0%)
27. maj 2026861 kr5 kr (1%)
26. maj 2026866 kr6 kr (1%)
25. maj 2026872 kr1 kr (0%)
24. maj 2026873 kr6 kr (1%)
23. maj 2026879 kr7 kr (1%)
22. maj 2026886 kr7 kr (1%)
12. maj 2026893 kr32 kr (4%)
8. maj 2026861 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret